Žuļevs un Alfa pastrādāja godam!

Mēs netaisāmies apstāties! FK «Ventspils» futbolisti turpina brīnišķīgo tradīciju, viņi kārtējo reizi atnāca ciemos pie puišiem no FKV «Akadēmijas». Šajā reizē visu enerģiju un neapturamo azartu centīgajiem bērneļiem no «Cerības» (U-11 un U-12) nācās izturēt aizsargam Vadimam Žuļevam un pussargam Abdullahi Alfam. Protams, lielajiem nācās nopietni pastrādāt, bet jūs kā domājāt?!

Alekseja Medvedeva komanda — komanda nopietna. Puiši labi, mākoši, viņiem parādīt savu līmeni lielajiem viesiem ļoti gribējās. Centās no sirds, malači! Piespieda Vadimu un Abdullahi pastrādāt pēc maksimuma. Bet kā savādāk?!

Te tev arī parasti treniņa vingrinājumi, gan stafetes, gan kvadrāti, gan futbols, un pat «krabikiem» laiks un vieta atradās. Pēdas futbolistiem no galvenās komandas «pagrozījās» ar uzviju. Un vai tad tikai tās?!

Kopumā, kā vienmēr, ar lielu labumu. Tas ir pats svarīgākais. Un, saprotams, pozitīvi, ar smaidiem.

Kā reiz smaidīgais Vadims Žuļevs pēc nodarbības atzinās: «Bija ļoti lieliski, pat negaidīju, ka tik ļoti! Un emocijas, un bērnu centība, un viņu vēlēšanās sevi parādīt no labākās puses. Malači! Mums ar Alfu raizes pietiekami sagādāja, mums tas bija pavisam ne pastaigas treniņš. Bet citādi jau arī būt nevarēja: komandā atradās puiši arī lielāki par Alfu! (Smejas). Liels paldies visiem par treniņu, esmu pārliecināts, zēni saņēma nekādi ne mazāk labas emocijas, kā mēs. Uz jaunu tikšanos!»

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».