Zaudējāt? Esiet laipni, atspiesties!

Brīnišķīgā tradīcija turpinās! Un atkal ciemos pie FK «Akadēmijas» atnāca FK «Ventspils» galvenās komandas futbolisti. Un pavisam ne vienkārši atnāca — atnāca trenēties, nodarboties un parādīt jaunajiem dzelten-zilajiem, kas tas tāds — nopietns darbs, kurš palīdz sasniegt augstu līmeni. Kad pie tevis ciemos tādi meistarīgi futbolisti, kā Ģirts Karlsons un Antons Jemeļins, mācībstunda izdosies vērtīga un svarīga.

Šie pieredzējušie spēlētāji futbolā pieredzējuši jau daudz. Divatā Ģirtam un Antonam… 448 spēles Latvijas Virslīgas čempionātā! Un… 159 vārti! Iespaido, ko tur piebilst. Kad pie tevis uz nodarbību tādi futbola zubri atnākuši, plati jāatver acis, uzmanīgi jāklausās un jācenšas visu maksimāli atkārtot un izpildīt.

Puiši no «Cerības» (U-15) centās, klausījās un visu centīgi izpildīja. Pietiekami iesvīda, protams. Tomēr arī lielajam Duetam nācās iesvīst! Tā kā viss ar labumu, viss produktīvi.

Antons Jemeļins: «Lieliski pastrādājām, jautri un ar ieguvumu! Ceru, puišiem patikās, viņi trenējās azartiski, enerģiski. Mums ar Ģirtu jau tiešām viss gāja pie sirds, vēl jo vairāk, ka mums tas bija jau trešais treniņš tajā dienā! Neviens spēkus netaupīja, visi strādāja pa pilno. Nu bet mana komanda — vienkārši malači, mēs futbolā Ģirta komandu uzvarējām. Tā kā, esiet laipni, puiši, atspiedieties! Nu ko, arī ar to tika galā!»

Tradīcija turpinās. Un tas ir lieliski.

FKV «Ventspils» un FKV «Akadēmijai» taču ir devīze — «Vienā augstumā!»

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».