Zālē — zelta! vai čempioni — iemesls lepnumam!

Alekseja Medvedeva komanda «Cerība» (U-12) stipri iepriecināja sevi un visus dzelten-zilos. Mūsu varošie zēni ar spožumu uzstājās Latvijas čempionāta fināla daļā Rēzeknē (spēles notika zālē), ieņemot pirmo vietu un kļūstot par čempioniem! Tik lielu panākumu dzelten-zilie guva pirmo reizi. Lieli malači!

Un lūk, sabrauca vienības slavinātajā Rēzeknes pilsētā. Varenas, labākās savos reģionos. «Cerība» (U-12) Kurzemē apsteidza visus, bet jau Rēzeknē savu spēku vajadzēja pierādīt nopietnā kompānijā ar pa īstam labākajiem — pretiniekos bija vietējā komanda, Rīgas Supernova, «Gulbene», «Olaine» un «Valmiera».

Kurš startā varēja paredzēt, ka viss ne vienkārši atrisināsies pēdējā turnīra mačā, un ka no dzelten-zilajiem vairs nekas nebūs atkarīgs?! Viņi, satraukti un uzmanīgi, sekoja izšķirošajai spēlei «Rēzekne» ar Supernova, kurā mums vajadzēja, lai rīdzinieki neuzvarētu. Iznākumā 2:1… «Rēzeknes» labā, tā laukuma saimnieki netīši palīdzēja «Cerībai» un padarīja to par čempionu!

Paldies, protams. Tomēr pie tam galvenais ir tajā, ka Alekseja Medvedeva komandas panākuma pamats ir , protams jau, tās brīnišķīgajā un uzvarošajā spēlē!

Bet cīņa jau no pirmā mača bija ļoti nepiekāpīga, bieži visu izšķīra vieni vārti. Tā bija starta divcīņā, kurā dzelten-zilie pieveica «Olaini» (2:1). Kā mūsu komandā neatzīmēt pašu jaunāko Ņikitu Krjukovu, kuram tikai… 10 gadu! Mazulis-bombardieris ne tikai šajā spēlē guva izšķirošos vārtus, viņš vispēr kļuva par komandas labāko snaiperi ar 4 vārtiem! Malacis, Ņikita-spēkavīrs!

Pēc tam bija svarīga kauja ar vienu no galvenajiem pretendentiem uz zeltu — Supernova. Lūk kur īpaši bija redzams slavinātais dzelten-zilo raksturs! Mēs ilgi bijām zaudētājos, bet trīs minūtes pirms beigām rezultātu izlīdzinājām. Bet tikai 30 sekundes (!) pirms finālsvilpes rīdzinieki ieguva tiesības uz pendeli. Un tur, kritiskā momentā, sevi spīdoši parādīja vārtsargs Edvīns Kušnirenko — izvilka, atvairīja, izglāba! Bravo, mini Edvīn van der Sār! Tāds neizšķirts (1:1) bija pielīdzināms uzvarai.

Bet tālāk bija minimāls panākums pret «Valmieru» (1:0). Un tālāk — iespaidīgs gājiens spēlē pret «Rēzekni» (3:0). Un tālāk, noslēgumā, nervoza, ļoti nepiekāpīga saķeršanās ar «Gulbeni» un svarīga uzvara (2:1)!

Kuri iznākumā būs dzelten-zilie, pirmie vai otrie, izšķīrās noslēguma spēlē. Un tur arī notika laimīgā laukuma saimnieku uzvara, kura iepriecināja vispirms jau dzelten-zilos! Čempioni!

«Cerības» (U-12) trenera Alekseja Medvedeva komentārs:

Protams, mēs esam ļoti priecīgi! Zēni — lieli malači, brīnišķīgi sevi parādīja, īpaši iepriecināja, ka parādīja dzelžainu raksturu! Katrā spēlē zēni ticēja sev un partneriem, atdeva visus spēkus un cīnījās par uzvaru līdz galam. Viss salikās diezgan dramatiski, bet laimīgi priekš mums.

Vāju pretinieku nebija, saspringts grafiks, visas spēles bija grūtas, bet to likteni izšķīra viens — divi vārti. Iznākumā, uzskatu, ar savām cīnītāju kvalitātēm un labu futbolu mēs nopelnījām kopējo uzvaru! Tāds panākums gadījās pirmo reizi, ar ko es apsveicu mūsu līdzjutējus, vecākus un, pats galvenais, pašus futbolistus. Malači!

Lūk, šiem čempioniem ļoti piestāv zelta medaļas: Maksims Semeško (atzīts par komandas labāko spēlētāju — apsveicam, Maksim!), Edvīns Kušnirenko, Deniss Lepers, Ņikita Fjodoruks, Kristaps Kančs, Ņikita Krjukovs, Aleksejs Ņikiforovičs, Klāvs Viļumovs, Artūrs Āboliņš un Ņikita Volevačs.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».