Viļņas Kauss. Mēs mājās vedam medaļas!

Lieliski lielā starptautiskā turnīrā Viļņā startēja divas FKV «Akadēmijas» komandas. Lietuvas galvaspilsētā viesojās divas dzeltenzilo vienības — Alekseja Medvedeva (U-9) un Kirila Mitina (U-8) komandas. Un abas atgriezās mājās ar medaļām — lieli malači, apsveicam!

Spožu sudrabu mājās atveda enerģiskie puiši no Alekseja Medvedeva (U-9) komandas.

Trenera Alekseja MEDVEDEVA komentārs:

Vērtīgs un interesants turnīrs, kurā mēs nospēlējām labi. Uzvarētu finālu, nospēlētu ļoti labi. Bet, diemžēl, līdzīgā spēlē mazliet vairāk paveicās «Žalgiris». Abas spēles ar uzvarētāju kā reiz sanāca klasiskas, emocijas bija ļoti daudz, bija ļoti interesanti. Atzīmēšu mūsu pirmo maču, kad, zaudējot 0:3, puiši nepanīka, saņēmās un izlīdzināja rezultātu. Tāds raksturs dārgi maksā, malači! Vēl iepriecināja, ka spēlēs daudz izdevās no tā, pie kā mēs neatlaidīgi strādājam treniņos: «standarti», kombinācijas, «sieniņas», ieskrējieni — sanāca daudz, un tas ir ļoti patīkami. Tā mēs iesitām daudz vārtus, tā mēs bieži novedām strupceļā pretinieku aizsardzību. Turnīru var likt puišu aktīvā, galvenais, turpināt strādāt un nostiprināt panākumu turpmāk!

Lūk, šie izturīgie puiši bija tuvu triumfam, bet, diemžēl, piekāpās finālā, un tagad triumfs viņus noteikti gaida nākamajā turnīrā: Miks Zaķis, Ņikita Solomonovs, Iļja Kičigins, Aleksandrs Terentjevs, Artjoms Voznijs, Edgars Mitenbergs, Roberts Ansbergs, Matvejs Markovs, Arsens Avakjans, Artūrs Krūmiņš — Vaivads un Andrejs Samuiļenko.

Ar bronzas medaļām Ventspilī atgriezās Kirila Mitina (U-8) komanda.

Trenera Kirila MITINA komentārs:

Protams, esmu ļoti apmierināts ar komandas startu. Vienmēr saku puišiem: «Mūsu devīze — viens par visiem — visi par vienu!» Tā mums ir jāspēlē, tā mums ir jāizskatās laukumā. Vienmēr jāpalīdz viens otram, spēlē jābūt vienam veselam, jābūt komandai. Protams, to ir vieglāk pateikt, kā izdarīt, īpaši, kad puišiem astoņi gadi. Bet kas pārsteidzoši, Viļņā puiši kā reiz šajā ziņā parādīja sevi vislabāk: mēs bijām pa īstam vienoti, katrs steidzās palīdzēt partnerim — tieši tas arī atnesa rezultātu. Un tieši to nosaukšu par mūsu galveno sasniegumu turnīrā. Puiši izskatījās pārsteidzoši nobrieduši, domāja un laukumā izturējās kā pieauguši, un tas ir lielas cieņas vērts — malači!

Lūk, šie jaunie futbola kareivji Viļņā aizmirsa par egoismu un visu atdeva komandas labā: Miķelis Priedēns, Marats Zasščerinskis, Maikls Vilciņš, Lennijs Bernics, Mihails Davidovs, Rūdolfs Cīrulis, Edijs Rimonts, Kārlis Maizītis, Deivs Šemelis un Kristers Blāze — Pētersons.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».