Ventspils futbola skolas JŪLIJS

Jūlijs mūsu jaunajiem futbolistiem patiešām ir bijis piesātināts ar dažādiem futbola notikumiem — turnīriem, mācību-treniņu sabraukumiem, Kurzemes čempionāta spēlēm, kur katrā no notikumiem gūts pats svarīgākais — vērtīga futbola pieredze un lieliskas emocija.

Jūnijā un jūlijā esam aizvadījuši kopumā 3 mācību-treniņu sabraukumus 5 vecuma grupām: U-7, U-8, U-9, U-10 un U-11. Paši mazākie U-7 aizvadīja piesātinātas sabraukuma 5 dienas, bet pārējie vecumi 10 dienas, kur aizvadīja treniņus no rītiem un devās uz dažādām izklaidēm Ventspilī (akvaparku, VIZIUM, Kino RIO, Piedzīvojumu Parku u.c. vietām). Dažkārt izklaižu vietā aizvadot otro treniņu. Visi puiši un meitenes ar lielo pārbaudījumu tika galā uz visiem.

No 15. līdz 16. jūlijam un 29. līdz 30. jūlijam Rojā tika aizvadīts Baltic Sea cup 2023, kur mūsu skolu pārstāvēja 3 komandas (2 U-12 un 1 U-9). 2 dienu laikā gūti daudz vārtu, nospēlēts liels skaits spēļu un aizvadītas sīvas cīņas ar pašmāju klubiem. ⚔️

Rudes kauss 2023, kas norisinās katru gadu Rudē (netālu no Nīcas). Šogad šajā turnīrā piedalījās 2 mūsu skolas komandas U-9 un U-12 vecuma grupās katrā pa vienai Ventspils komandai. 2 dienu laikā spēkojāmies ar Kurzemes komandām, aizvadot mazos “Kurzemes derbijus”. Paldies organizatoriem, kas parūpējās par lieliskajām balvām spēlētājiem un treneriem!

Pēdējais un pats lielākais notikums ir mūsu skolas U-13 komandai, kas 3 dienu laikā piedalījās pašmāju starptautiskajā jauniešu turnīrā Bespalova kauss 2023, kopvērtējumā 6 komandu konkurencē izcīnot bronzas medaļas. Neatņemama starptautiska pieredze pret Lietuvas komandām, kā arī labām komandām. Skolas komandā individuālās balvas saņēma — Gustavs Rudzroga (Skolas labākais spēlētājs), Miks Zaķis (labākais turnīra pussargs) un Fjodors Novokurskis (labākais turnīra vārtu guvējs). Starptautiskā vārtsargu konkursā uzvarēja skolas vārtsargs Marats Zasčerinskis.

Piesakies Futbola skolas Ventspils treniņiem, lai celtu Ventspils futbola līmeni kopā!