Ventspils Cup 2023 U-14

Noslēdzies starptautiskais jauniešu turnīrs Ventspils Cup 2023 U-14 vecuma grupā, kur piedalījās 10 komandas no Latvijas un Lietuvas. Turnīrā piedalījās 2009. g. dzimuši un jaunāki puiši, kas divu dienu garumā (no 25. līdz 26. februārim) cīnījās par godalgotajām vietām. Paldies visām komandām par cīņassparu, pašatdevi un karstām emocijām uz laukuma, kur neviens negribēja piekāpties.

Šī gada turnīra rezultāti:

🏆Čempioni — FA Šiauliai🇱🇹

🥈2. vieta — FS Jūrmala🇱🇻

🥉3. vieta — BFA Vilnius🇱🇹

4. vieta — FA Žalgerietis🇱🇹

Organizatori saka milzīgu paldies treneriem, komandām, vecākiem un mūsu atbalstītājiem! Tiekamies citos Ventspils Cup turnīros!

Mūsu komandas rezultāti:

Pirmā diena izvērtās diez gan veiksmīga, kur no 3 spēlēm 2 uzvarējām un nākamajā dienā mūs gaidīja svarīga spēle par otro vietu grupā, bet, diemžēl, pret Klaipēdas FM komandu piedzīvojām zaudējumu gan spēlē, gan pēc spēles sitienos un jau mūs gaidīja cīņa par 5.-8. vietu. FA Žalgerietis no Viļņas un Klaipēdas FM duelī Viļņas komanda izrādījās spēcīgāka gan spēlē, gan 11 m soda sitienu sērijā, kas mūsu cerības par 5. un 6. vietu dzēsa un spēlējām par 7. un 8. vietu pret Mežeiķu SM komandu. Šajā cīņā guvām uzvaru, kas kopvērtējumā mums deva 7. vietu turnīrā.

Cīņa par vietām, protams, ir svarīga, bet šajā turnīrā mēs guvām starptautisku pieredzi pret labām komandām, kas sezonā, cerams, ļaus mums cīnīties par augstākajām vietām Latvijas Čempionātā.

Rezultāti:

FAV 5:0 FA Žalgerietis

FAV 1:0 FK Tukums 2000

FAV 1:2 FA ŠIAULIAI

FAV 1:2 KLAIPEDA FM

FAV 1:0 SM MAŽEIKIAI

Paldies vecākiem par karsto atbalstu tribīnēs un puišiem par pašatdevi uz laukuma!

📷Vairāk foto https://failiem.lv/u/qgf89ef73