Ventspilnieki uzvar bērnu telpu turnīrā!

Sporta hallē «Pārventa» notika starptautisks bērnu telpu minifutbola turnīrs «FK Ventspils Kauss 2019» divās vecuma grupās — U-10 (2009. dz. g.) un U-8 (2011. dz. g.).

Vecuma grupā (U-10) piedalījās 8 komandas no Lietuvas (FM «Klaipeda», FA «Šiauliai», FK «Banga» un FK «Atlantas») un Latvijas (FKV Akadēmija, Ventspils olimpiskā «Cerība», FK «Nīca» un JFA «Jelgava»), bet (U-8) vecuma grupā arī piedalījās 8 komandas no Lietuvas (FM «Klaipeda» un FM «Šiauliai») un Latvijas (FKV Akadēmija, Ventspils olimpiskā «Cerība», FK «Tukums» 2000/TSS, RFK Rīga, FK «Nīca» un FC «Supernova»).

U-10 grupā par uzvarētājiem kļuva FKV Akadēmija komanda trenera Alekseja Medvedeva pavadībā, otrajā vietā JFA «Jelgava», bet trešie FK «Atlantas». Otra mūsu komanda «Cerība» ierindojās 5. vietā. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva ventspilnieks Ņikita Solomonovs, kuram 7 vārtu guvumi. «Cerības» komandā labākais vārtu guvējs Artjoms Voznijs — 3 vārti.

U-8 grupā par labāko komandu kļuva FK «Tukums» 2000/TSS, otrajā vietā Rīgas futbola klubs, bet trešie FC «Supernova». FKV Akadēmija akadēmija ierindojās 4. vietā, bet «Cerība» 6. vietā. Ventspils komandās par labākajiem vārtu guvējiem kļuva Raens Vimba (FKV Akadēmija) un Gustavs Rudzroga («Cerība»).