Uzvarēja Zenit un kļuva par labākajiem!

Nopietnu panākumu lielā starptautiskā turnīrā Tallinā sasniedza Antona Smurova komanda «Cerība» (U-7). Uzreiz 12 komandas cīnījās par pirmo balvu, bet tā iznākumā devās uz Ventspili, uz FKV «Akadēmiju». Izšķirošajā mačā dzelten-zilo zēni aizraujošā un rezultatīvā mačā uzvarēja vienaudžus no «Zenit». Malači, puiši, apsveicam!

«FC Levadia Pirita Cup-2016» — tradicionāls festivāls, kurš Igaunijas galvaspilsētā pulcina bērnu komandas no dažādām valstīm. FKV «Akadēmija» — biežs turnīra viesis, un ļoti patīkami, ka kārtējā vizīte atnesa dzelten-zilajiem zelta medaļas.

Antona Smurova komanda ceļā devās aizrautīgi: divi mači un uzreiz… 20 (!) vārtu. Tas ir superuzbrukums! 10:1 un 10:0 ar divām vietējām komandām. Viesulis! Pēc tam — «Infonet», un jauna sagrāve — 7:2. Pusfinālā — pretinieks no Zviedrijas, un atkal dzelten-zilie neievēroja svešo aizsardzību — 5:1!

Fināls. «Zenit». Fināls kļuva par īstu turnīra rotājumu, komandas bija viena otras cienīgas, bet iznākumā tieši mūsējie izrādījās stiprāki! Lūk, mūsējie priekšā 2:0, pēc tam jau 2:2, 4:2… 4:3… 5:3! 5:4, Iļjas Kovaļčuka dēla komanda sitās līdz pēdējam. Tomēr vairāk rezultāts nemainījās — 5:4, uzvara un pirmā vieta!

Uzreiz četrus vārtus izšķirošajā mačā iesita Ņikita Solomonovs. Kopumā turnīra labākā snaipera aktīvā pat 19 vārti! Superman dzelten-zilo uzbrukumā. Miks Zaķis atzīmējās ar 7 vārtiem. Kopumā dzelten-zilie piecās spēlēs iesita 37 vārtus — iespaidīgi!

Spīdoši un ļoti vērtīgi turnīru aizvadīja pussargs Timofejs Postņikovs. FKV aizsarga Jevgeņija Postņikova dēls iznākumā pelnīti tika nosaukts par turnīra labāko spēlētājuapsveicam, Timofej!

«Cerības» (U-7) trenera Antona SMUROVA komentārs:

Gribu pateikt saviem spēlētājiem lielu paldies par tādu turnīru! Īsti malači. Puiši pirmo reizi spēlēja tādos apstākļos, kad uz trīs dienām aizbrauca uz citu valsti, un uzreiz tāds liels panākums. Protams, par pašu interesantāko maču kļuva fināls. Mēs no paša sākuma stādījām sev uzdevumu cīnīties ar «Zenit», ļoti gribējām draudīgajam pretiniekam parādīt savu spēku un uzvarēt, vēl jo vairāk izšķirošajā mačā.

Visi nospēlēja teicami, pašatdeve bija pāri visam — nekad nebiju redzējis, ka zēni tā veiktu izklupienus! Iznākumā bija pelnījuši uzvaru, kura atnesa mums visiem daudz prieka. Esmu pateicīgs visiem futbolistiem: atradās līderi, kuri nospēlēja ļoti labi, atradās tie, kuri guva daudz vārtus, bet uzvaras mēs vienalga panācām visi kopā, ar visu komandu!

Lūk, šie zēni-uzvarētāji parādīja «Zenit», ka aizsardzībā draudīgajam pretiniekam problēmu pietiek: Edgars Sprūdžs, Aleksandrs Terentjevs, Ņikita Solomonovs, Timofejs Postņikovs, Miks Zaķis, Iļja Kičigins, Timofejs Rupota, Arsenijs Avakjans, Aigars Lācis, Roberts Ansbergs un Edgars Ritenbergs.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».