Uzvara. Ilgi gaidījām — atnāca!

Liels notikums «Ventspils-2». Dzelten-zilo dublieri, Igora Kičigina komanda, šodien panāca pirmo uzvaru Latvijas čempionātā. Ilgi gaidīto! 13 garu maču bez uzvarām aiz muguras, tagad dublieri uz uzvaru ceļa! Malači!

Brīnīties par priecīgajām emocijām nevajag. Objektīvu iemeslu dēļ dzelten-zilo dublieriem vienkārši nereāli un neiespējami uzvarēt daudz un jebkuru, kā tas bija ar «Ventspils-2» pēdējos gadus trīs. Tad, kad mēs sev līdzīgus nepazinām un ņēmām vienu zeltu pēc otra.

Bet tagad puišiem, vēl pavisam jauniem, sacensties ar «lielajiem» pretiniekiem grūti. Lai gūtu panākumu jāmāk paciest, sakost zobus, strādāt un paciest. Šodien pirmie augļi!

«Ventspils-2» viesojās Rīgā, kur tikās ar vietējo RFS-2. Labs pretinieks, no tabulas vidusdaļas. Pirmajā puslaikā bija pasmagi, daudz aizsargājāmies, bet darījām to stingri un noteikti. Bet otrajā jau mūsu uzbrukuma plāns nostrādāja! Un divi klasiski vārti atnāca! Abi Ralfa Akmina aktīvā, malacis. Pirmajā gadījumā uzbrucējs pārmeta bumbu pāri vārtsargam, bet otrajā gandrīz atkārtoja pirmo triku, bet bumba trāpīja stabu — nekas, neatlaidīgais brašulis iesita!

Malači, apsveicam ar uzvaru, puiši. Tā turēt.

FK Ventspils-2 trenera Igora KIČIGINA komentārs:

Nu ko, sagaidījām, mūsu pirmais mazais panākums atnāca. Esmu pateicīgs futbolistiem par spēli. Ja pirmais puslaiks nāca smagi, tad otrs no mūsu puses sanāca ļoti labs un kvalitatīvs. Lieliski sitāmies divcīņās, izrāvām bumbas, darbojāmies aktīvi gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Iesitām divus labus vārtus, varējām iesist vēl.

Uzvara — tas vienmēr ir lieliski, tās ir pozitīvas emocijas, kas ļoti svarīgi psiholoģiskā plānā. Autobusā pēc mača atmosfēra pirmo reizi sezonā bija tik priecīga, smaidu tiešām bija vairāk, kā parasti. Neatlaidīga darba augļi sāk parādīties, un puišiem svarīgi redzēt un saprast, ka ar pienācīgu pacietību, attieksmi pret lietu kā reiz arī atnāk pārliecība, un izaugsme, un jaunas uzvaras. Nekur tās nepaliks! Galvenais, neapstāties un turpināt neatlaidīgi strādāt.

Latvijas čempionāts dublieriem. 14 kārta

RFS-2 — Ventspils-2 — 0:2 (0:0)

Ventspils-2: Koļesņiks, Solomatovs, Mukins, Kokarītis, Frolovs, Veckagans, Neilands, Pučinsks, Bite, Tālbergs, Akmins

Uz maiņu izgāja: Sprukulis, Levics, Rozītis, Kronis, Silvestrovs.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».