Uzvar tukumnieki, ventspilniekiem septītā vieta

Trīs dienas Olimpiskā centra «Ventspils» rezerves laukumā notika Latvijas Futbola federācijas kausa izcīņas sacensības futbolā (8х8), kurā piedalījās Latvijas labākās (U-12) vecuma grupas komandas.

Finālsacensībās piedalījās 12 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās pa sešām komandām katrā. «A» apakšgrupā bez zaudējumiem iztika vienīgi «Metta», kas vienīgo reizi pie uzvaras netika mačā pret «Jelgava» (0:0). Savukārt otro vietu grupā ieņēma «Liepāja», par trim punktiem atpaliekot no rīdziniekiem un par diviem apsteidzot jelgavniekus. Tikmēr «B» grupā pirmās četras komandas šķīra vien divi punkti, par mata tiesu konkurentus apsteidzot tukumniekiem un BFC «Daugavpils» puišiem.

Cīņai par godalgām kvalificējoties katras grupas divām labākajām komandām, «Tukums» un «Metta» uz otro posmu līdzi ņēma pa trim punktiem. Pirmajā spēlē rīdzinieki cīnījās 1:1 ar daugavpiliešiem, kamēr tukumnieki ar 5:1 pārspēja liepājniekus. Savukārt noslēdzošajā kārtā Tukuma komandai uzvarai turnīrā pietika ar 1:1 neizšķirtu pret «Metta», kas tādējādi sacensības noslēdza otrajā vietā. Uzvarot «Daugavpils» vienību ar 3:0, trešo pozīciju ieņēma «Liepāja».

FKV «Akadēmija» jaunie futbolisti pirmajā posmā izcīnīja trīs uzvaras, pieveicot ari nākamos čempionus tukumniekus, un divas reizes zaudēja, tā nonākot grupā, kas turnīra noslēgumā cīnījās par 5.-8. vietu. Tajā sekoja divi neizšķirti, kas Aleksandra Žižmanova komandai arī ļāva finišēt septītajā vietā.

Ventspilnieku rindās ar četriem vārtiem izcēlās Rauls Kapura, bet uzreiz vairāki spēlētāji izvēlās ar vienu precīzu raidījumu – Rainers Pētersons, Rems Rags, Fricis Cielavs, Edgars Ernšteins un Ričards Vaisjūns.