Uz tikšanos Ventspilī — finālā!

Latvijas čempionātā ļoti svarīgu uzvaru panāca «Cerība» (U-13). Sergeja Tīdenberga un Kirila Mitina komanda veiksmīgi atrisināja galveno stratēģisko uzdevumu: izsitās čempionāta fināla daļā, kas no 25 līdz 27. septembrim risināsies Ventspilī. Apsveicam!

Saprotams, dzelten-zilie nevarēja sev atļauties nebūt klāt mājas futbola svētkos. Nu kā tas — fināls Ventspilī, 12 dalībnieku, emocijas un nepiekāpīgas kaujas par medaļām, bet mēs šeit, dzimtajās sienās, nebūsim?! Nepieļaujami.

Treneri un futbolisti par nepieļaujamību brīnišķīgi zināja un saprata, un tādēļ, atslēgas momentā, malači, uzdevumu atrisināja pareizi. Ne bez nerviem, protams, bet futbolā bez tiem vai tad vispār kaut kas notiek?!

Tam, lai piedalīšanās finālā kļūtu realitāte, mūsu komandai bija nepieciešams mājās uzvarēt «Liepāju-2». Kurzemes konkurentus vispār vienmēr ir svarīgi pieveikt, bet šajā reizē bija īpaši svarīgi.

Uzvarējām, iesitot tādus svarīgus, izšķirošos, vārtus otrajā puslaikā. Nostrādāja saikne Daniils Degterevs — Dīvs Rins. Un lūk jau Daniils sita garām tālu no vārtiem izskrējušajam «Liepāja-2» vārtsargam: bumba ieripoja tīklā — vārti, laiks priecāties!

Lūk kur sasprindzinājums bija jūtams! Visu maču, katrā divcīņā, katrā uzbrukumā, līdz fināla svilpei. Ļoti precīzi iznākumu novērtēja pēdējām, karstajām, mača minūtēm uzvarētāju treneris Kirils Mitins: «Izlaist uzvaru mēs vienkārši nedrīkstējām

Nu ko, vēlreiz — malači. Uzvarēja un pasauca visus uz finālu mājās. Uz tikšanos Ventspilī izšķirošajās spēlēs!

Cerība (U-13) — Liepāja (U-13) — 1:0 (0:0)

Cerība (U-13): Bičkovs, Šipitijevskis, Podnieks, Bērziņš, Saleiko, Seilis, Rozancevs, Dreija, Krišjānis, Degterevs, Rins

Uz maiņu iznāca: Zvirgzdiņš, Sibrokovičs, Grīslis.

Vārti: Degterevs.