Un vēl viens zelts brauc uz Ventspili!

Uzvarēt vienmēr ir patīkami. Un, galvenais, uzvaru nekad nav par daudz! Tik tikko Latvijas čempionāta zeltu (turnīri notika zālē) uz Ventspili atveda Alekseja Medvedeva komanda, un lūk, jau tikpat skaļi un uzvaroši sevi pieteica Aleksandra Žižmanova komanda «Cerība» (U-10)! Arī šie dzelten-zilie — čempioni, arī šie dzelten-zilie atveda uz mūsu pilsētu pašas vērtīgākās medaļas! Malači, apsveicam!

Latvijas čempionāta fināla etaps, kurā dalību ņēma sešas komandas no dažādiem valsts reģioniem, notika Rīgā. Un atkal par pirmo vietu sapņoja daudzi. Supernova no Rīgas, «Gulbene», «Jēkabpils», «Tukums», «Ogre». Nu un «Cerība», pats par sevi saprotams.

Nu bet pretiniekiem, kā izrādījās, nopietnu argumentu pret Aleksandra Žižmanova kaujiniekiem neatradās. Ko runāt, ja piecos mačos dzelten-zilie zaudēja vien 1 vārtus?! Tas «Gulbenei» izdevās šāds varoņdarbs zaudētajā mačā (1:3). Bet vēl trīs uzvaras sanāca sausas: pret «Jēkabpili» un «Tukumu» (abas 2:0) un «0gri» (1:0). Un tikai Supernova izdzīvoja — bezvārtu neizšķirts. Kaut arī šeit mūsu zēni uzbruka asi, pa pārliktni, pieņemsim, trāpīja…

Iznākumā mūsu zēnu pārākums nevienam šaubas neizsauca. Pārliecinošs panākums! Kapteinis Rainers Pētersons kļuva par komandas labāko snaiperi (4 vārti), viņš tika atzīta arī par tās spēcīgāko spēlētāju. 2 vārtus iesita Artjoms Sopovs, pa vieniem — Rauls Kapura un Rainers Veidemanis. Malači! Tāpat malači arī visi pārējie futbolisti-uzvarētāji.

«Cerības» (U-10) trenera Aleksandra ŽIŽMANOVA komentārs:

Esmu ļoti apmierināts ar mūsu uzstāšanos un ļoti priecīgs par zēniem. Bija ļoti interesanti, izzinoši un aizraujoši. Lieliski, ka puišiem bija iespēja piedalīties šādā tādos futbola svētkos, izjuta brīnišķīgo sacensības atmosfēru. Un, protams, divkārt lieliski, ka mēs finišējām pirmie!

Apsveicu visus savus puišus ar teicamo sasniegumu. Žēl, tiesa, ka neizdevās savākt visus, piemēram, apslimuši Danila Avdejevs un Artemijs Lučins, kuri mums ļoti būtu palīdzējuši. Bet tie, kuri uz Rīgu atbrauca, nospēlēja lieliski, publikai ļoti patika mūsu uzbrūkošais futbols, kurā atradās vieta gan spēles disciplīnai, gan skaistam driblam, un klasiskām komandas darbībām, un augstiem ātrumiem, un labiem vārtiem, protams.

Iepriecina, ka parādījām pieklājīga līmeņa futbolu, gan uzbrukumā izskatījāmies asi, gan aizsardzībā droši. Ne jau nejauši visā turnīrā ielaidām vien vienus vārtus, bet arī tos pašā pirmajā spēlē.

Apsveicu komandu ar pelnītu panākumu — izcīnīt zelta medaļas vienmēr ir pagodinoši un patīkami. Malači, puiši, pelnījuši! Liels paldies mūsu līdzjutējiem, futbolistu vecākiem, par atbalstu. Centīsimies arī turpmāk iepriecināt viņus ar uzvarām un skaistu futbolu.

Čempionu nosaukumu, parādot skaistu futbolu, pārliecinoši izcīnīja lūk, šie malači: Aleks Petrovs, Daniels Decuks, Artjoms Sopovs, Rainers Veidemanis, Fricis Cielavs, Valters Liepainieks, Aleksandrs Terentjevs, Edgars Ernšteins, Rauls Kapura, Matīss Cīrulis, Marks ZAicevs, Ričards Vasjuns, Markus Feldmanis, Rems Rags un Armands Sorokins.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».