Un arī šajā derbijā sagrāve!

Kārtējā Latvijas čempionāta dublieriem kārtā «Ventspils-2» tikās ar «Liepāju-2». Kurzemes mini derbijs! Pēc lieliskās uzvaras, kuru derbijā panāca dzeltenzilo galvenie spēki, dublieri nevarēja neturpināt tādā pat garā. Izdevās! Igora Kičigina komanda sagrāva principiālo pretinieku ar rezultātu 6:1! Un arī šajā derbijā sagrāve.

Patīkami.

Lai gan, turnīra līderim katrā mačā jāapstiprina savu spēku un varēšanu. Dzeltenzilie to zināja, dzeltenzilie bija tam gatavi. Un, tātad, Liepājas viesus nekas labs negaidīja. Jau 10. minūtē šis lūk «nekas labs» viesiem pirmo reizi realizējās dzīvē: rezultātu atklāja Abdullahi Alfa, kuram vārti noderēs pārliecībai un pozitīvam noskaņojumam. Līdz pārtraukumam ar precīzu sitienu atzīmējās vēl arī centra aizsargs Kirils Frolovs, atgādinot, ka slavenie laiki San Pedro del Pinatarā, kur Kirils iesita uzreiz vairākus lieliskus vārtus, bija pavisam nesen.

Pēc pārtraukuma «Ventspils-2» turpināja aktīvi bojāt noskaņojumu Liepājas aizsardzībai un vārtsargam. Kā, tai skaitā, arī visām citām līnijām: vēl uzreiz četri vārti! Iesita Kaspars Kokins, Niks Dusalijevs, Raiens Tālbergs un Ņikita Jansons, atzīmējoties otrajā mačā pēc kārtas.

Malači.

Uzreiz 6 iesist «Liepājai-2» — tas ir skaisti. Tas ir labi.

Tā turēt, «Ventspils-2».

Latvijas čempionāts. 6. kārta

Ventspils-2 — Liepāja-2 — 6:1 (2:0)

Ventspils-2: Baturins, Ļotčikovs, Frolovs, Solomatovs, Klimaševičs, Bite, Neilands, Alfa, Kokarītis, Kokins, Tālbergs

Uz maiņu izgāja: Koļesņiks, Ļitvinskis, Dusalijevs, Jansons, Zecmanis, Žiborkins, Sprukulis.

Vārti Ventspilij-2: Alfa, Frolovs, Kokins, Dusalijevs, Jansons, Tālbergs.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».