Trofeja paliek mājās!

Starptautiskais turnīrs «Jurija Bespalova Kauss». Cik ātri viss paskrēja! It kā spilgts zibens debesīs pazibēja. Pārstāvniecisks turnīrs, trīs dienas priecēja Ventspilī visus, pagāja ar skaļu un noslēdzās. Noslēdzās labākajā veidā: Jurģa Pučinska komanda dramatiskā cīņā ieguva galveno balvu un atstāja trofeju mājās!

Malači, apsveicam dzelten-zilos uzvarētājus!

Fināls bija brīnišķīgs. Lieliski, ka skatītāji atnāca solīdā skaitā — liels paldies visiem, kurš bija finālā un kurš bija ar mūsu turnīru visas trīs dienas.

Kaislības kūsāja, un tikai vārtu finālā nebija. Tādēļ, ka spīdēja vārtsargi un aizsardzība. Tā efektīvi «noēda» uzbrukuma līnijas. Toties valdīja sasprindzinājums, nepiekāpība un pilnīga pašatdeve, kas raksturīgi īstām izšķirošām kaujām.

Pretinieki bija viens otra cienīgi. Asums bija gan te, gan tur. Tomēr iznākumā — kaujiniecisks 0:0 un aizraujoša pendeļu sērija.

Puiši no Šitika futbola skolas sita pirmie un sita labi. Divi pēc kārtas mērķī. Mūsējie sita vēl labāk — visi pieci mērķī! Bet trešo rīdzinieku sitienu teicamā stilā atvairīja FKV «Akadēmijas» vārtsargs Ignats Koļesņiks! Bravo, malacis. Viesi pēc kļūdas vēl divas «točkas» iesita, bet dzelten-zilie taču vispār jau nekļūdījās!

Izšķirošais Nika Jansona sitiens, un dzelten-zilo prieks pa visu stadionu! Līksmojiet, uzvarētāji. Bez Jansona, pendeles vēl akurāti realizēja Kristers Silvestrovs, Rendijs Ciršs, Krists Villers un Niks Dusaļijevs.

Uzvara!

Apsveicam uzvarētājus!

Un pateicamies visiem sacensību dalībniekiem, kuri trīs dienas priecēja līdzjutējus ar vienreizēju futbolu un dāvāja visiem pašas dažādākās emocijas.

Uz jaunu tikšanos!

Jurija Bespalova Kauss. Trešā diena.

FINĀLS

FKV Akadēmija — ŠFS — 0:0, 5:4 pēc pendelēm

FKV Akadēmija: Koļesņiks, Grosfogels, Ponomarjovs, Ciršs, Žiborkins, Sivoha-Lagzdiņš, Grigorjevs, Villers, Silvestrovs, Dusaļijevs, Jansons

Mačs par 3. vietu

Paņeveža — RFS — 3:0

Mačs par 5. vietu

Flora — Leģions — 1:0

Mačs par 7. vietu

Pskov-747 — FDS Academy — 2:0

SPĒĻU SARAKSTS

Trešdiena, 27. jūlijā (Rezerves laukums OC)

TJK Legion — FKV Akadēmija 1:3 (Dusalievs, Jansons, Silvestrovs).

ŠFS — FDS ACADEMY — 2:1

Flora FC — Pskov-747 — 0:0

RFS — Panevežio FA — 1:0

FKV Akadēmija — FDS ACADEMY — 4:1 (Dusalievs — 2, Jansons, Silvestrovs).

TJK Legion — ŠFS — 0:2

Panevežio FA — Pskov-747 — 2:0

Flora FC — RFS — 1:0

Ceturtdiena, 28. jūlijā (Rezerves laukums OC)

ŠFS — FKV Akadēmija — 1:1 (Silvestrovs).

TJK Legion — FDS ACADEMY — 1:0

RFS — Pskov-747 — 1:0

Flora FC — Panevežio FA — 1:3

FDS ACADEMY — Flora FC — 1:2

Pskov-747 — TJK Legion — 1:1, 2:4 (11.s.s.)

FKV Akadēmija — Panevežio FA — 2:0

RFS — ŠFS — 0:1