Sezona beigusies!!

Tātad Ventspils Futbola akadēmijai ir noslēgusies kārtējā sezona, kurā bija viss, prieks par uzvarām un sakāves asaras, skaisti gūti vārti un uzbrūkoši un kaitinoši ielaisti vārti.

Tikpat interesanti bija sekot līdzi mūsu vecāko puišu spēlēm, kuri cīnījās starp gados vecākiem pretiniekiem Latvijas 3. līgas čempionātā, kā arī mūsu jaunāko puišu sacensībām, kuri tikai uzsāka savu ceļu futbolā. Sezona bija laba, grūta, saspringta un mācīja izturēt un panākt savu!

Zemāk piedāvājam visu 11 pret 11 čempionātu rezultātu tabulas, kā arī Latvijas 3. līgas čempionāta rezultātus.

U18 vecuma gurpas tabula. Treneris I.Kičigins un A.Vlasovs

Vēlos atzīmēt, ka šajā turnīrā mūsu puiši spēlēja 2 gadus vecākā grupā par pretinieku komandām, kas netraucēja Ventspils akadēmijas futbolistiem radīt cienīgu konkurenci saviem sāncenšiem no citiem klubiem.

U15 Elite grupas tabula (Treneris A.Žižmanovs)

Aleksandra Žižmanova komandai šogad izvērtās sarežģīta sezona, cīņa notika katrā mačā un ne tikai ar pretinieku, bet arī ar lielu skaitu spēlētāju savainojumiem. Bet futbols ir futbols.

U14 Meistarības grupas tabula (Treneris A.Žižmanovs)

Šeit vēlamies atzīmēt, ka sacensību laikā starp 2007. gadā dzimušajām komandām trenerim Aleksandram Žižmanovam izdevās skaisti un iespaidīgi mači, līdzjutēji un vecāki noteikti atcerēsies šo puišu spēles, iespaidīgos vārtus un svarīgas uzvaras maču pēdējās minūtēs. .

U13 Elite grupas tabula (Treneris A.Medvedevs)

gadā dzimušajai komandai akadēmijas trenera Alekseja Medvedeva vadībā šī bija debijas sezona. Viņiem bija laba sezona, bija uzvarošas spēles, taču bija arī kaitinošas sakāves, kas puišiem būs noderīga pieredze turpmāk. Vēlos atzīmēt 2009. gadā dzimušos puišus, kuri jau spēruši pirmos soļus lielajā futbolā un darījuši to diezgan pārliecinoši. Tā turpināt, viss vēl priekšā!

Un, visbeidzot, nonākam pie svarīgākā, mūsu puišu snieguma Latvijas 3. līgā.

JFK Ventspils 3.līgas komandu tabula (treneri I.Kičigins un A.Vlasovs)

Pateicoties Ventspils pilsētas domes finansiālajam atbalstam, komanda dalībai 3. līgā pieteicās pēc FK Ventspils aiziešanas no Virslīgas čempionāta.

Šogad 3. līgā piedalījās 41 komanda, kas sadalīta piecās zonās (Rīga, Rietumi, Ziemeļi, Austrumi, Ziemeļaustrumi). MFC «Ventspils» startēja Rietumu zonā.

Bija plānots, ka visu piecu zonu uzvarētāji sezonas beigās aizvadīs finālturnīru, bet Latvijas 3. līgas uzvarētāja komanda iekļūs Latvijas 2. līgas turnīrā.

Regulārajā turnīrā mūsējie aizvadīja 10 spēles un izcīnīja 9 uzvaras, ieņemot 2. vietu aiz Albatroz SC-2.

Tā kā čempionāts ārkārtas situācijas dēļ tika apturēts, Latvijas Futbola federācija vietas sadalīja, izmantojot koeficientu, kas aprēķināts, dalot komandu gūto punktu skaitu ar aizvadīto spēļu skaitu.

Rietumu zonas 3. līgas komanda Albatroz SC-2 atteicās no iespējas pārcelties uz 2. līgu, un šo iespēju piedāvāja IFC «Ventspils», kas to izmantoja un nākamsezon jaunajiem ventspilniekiem futbolistiem būs. iespēja spēlēt augstākā līmenī.

Šosezon spēlēja: Edvīns Vladimirs Kušnirenko (8 spēles), Alekss Petrovs (2 spēles), Aleksandrs Vlasovs (4 spēles, 4 vārti), Artūrs Āboliņš (1 spēle), Aleksandrs Baturinskis (3 spēles, 1 vārti), Ņikita Fedoruks (9) spēles), Valters Grīslis (2 vārti), Vladimirs Mukins (10 spēles 10 vārti), Kārlis Neilands (10 spēles), Aleksejs Ņikiferovičs (8 spēles), Maksims Semeško (7 spēles 1 vārti), Roberts Sidorčiks (1 spēle), Eduards Zetsmanis (7 spēles 1 vārti), Tomašs Žiborkins (10 spēles), Lūkass Kristofers Gandzs (5 spēles 2 vārti), Nyx Jansons (10 spēles 11 vārti), Dāvis Daniels Kaneps (10 spēles 8 vārti), Vitālijs Petkevičs (6 spēles 4 vārti). vārti), Ņikita Rozancevs (10 spēles 4 vārti), Kristaps Kančs (5 spēles 3 vārti), Kirils Markovs (6 spēles 2 vārti), Klāvs Viļumovs (10 spēles 8 vārti), Maksims Doinikovs (6 spēles), Renārs Ralfs Kaneps ( 3 spēles), Rainers Pētersons (3 spēles) un Aleksejs Soleičuks (1 spēle). Komandas galvenais treneris Igors Kičigins, treneri Aleksejs Medvedevs un Aleksandrs Vlasovs.

Pateicamies saviem spēlētājiem par šo sezonu un vēlam labu atveseļošanos un gatavošanos nākamajai sezonai.

Paldies vecākiem un līdzjutējiem, kuri bija kopā ar mums visas šīs sezonas garumā, sirsnīgi uztraucās par puišiem, priecājās kopā ar mums, atbalstīja!

LIELS PALDIES!!

Tikai kopā mēs varam visu!

Uz priekšu Ventspils.