Sāka ar uzvaru. Bet pendeles ir jāiesit…

Sezonu atklājis dzeltenzilo dublējošais sastāvs. Latvijas čempionāta pirmajā kārtā starp dublieriem «Ventspils-2» mājās uzņēma «Valmieras» dublierus. Igora Kičigina komanda sezonu sāka ar pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 2:0. Malači! Tomēr, saprotams, ir iemesls arī pārdomām, kā, jau, pēc katras spēles. Šajā reizē, piemēram, laukuma saimnieki divreiz (!) nerealizēja pendeles. Tā kā ar sitieniem no vienpadsmit metru atzīmes vajadzēs obligāti nopietni pastrādāt…

Pastrādās, protams. Pendeles tomēr jāiesit! Viss, protams, futbolā gadās, bet divas kļūdas no «punkta» — tas tomēr pārāk daudz. Pirmajā gadījumā 37. minūtē veiksme neuzsmaidīja Kasparam Kokinam, kurš aizsita garām vārtiem. Bet lūk otrajā, jau pēc pārtraukuma, 63. minūtē neiesita Māris Bite — ar viņa sitienu tika galā vārtsargs. Secinājums vienkāršs: treniņos šim svarīgajam komponentam nepieciešams pievērst nopietnu uzmanību.

Kokins, jāsaka, mača gaitā pilnībā labojās. Pirmajā puslaikā atdeva klasisku piespēli Robinam Kokarītim, kurš gudri realizēja izgājienu viens pret viens. Bet jau otrajā nenomierināmais Kokins nopelnīja pendeli. Pie bumbas piegāja Bite… Jauna kļūda, jādomā, vēl vairāk aizkaitināja Kokinu: tikšanās beigās uzbrucējs iesita pats! Labais, tā turēt!

FK Ventspils-2 trenera Igora KIČIGINA komentārs:

Protams, vienmēr labi atklāt čempionātu ar uzvaru. Mēs to pilnībā bijām pelnījuši: apspēlējām pretinieku, daudz laika pavadījām uzbrukumā, izveidojām solīdu skaitu vārtu momentu. Aizsardzībā arī nospēlējām savākti, neko nopietnu viesiem izveidot neatļāvām. Protams, nerealizētās pendeles — tas ir slikti, tas sarūgtināja. Treniņos tagad ļoti nopietni pie tā piestrādāsim!

Ventspils-2 — Valmiera-2 — 2:0 (1:0)

Ventspils-2: Baturins, Klimaševičs, Frolovs, Veckagans, Litvinskis, Jansons, Kokins, Kokarītis, Bite, Solomatovs, Neilands

Vārti: 1:0 Kokarītis (24), 2:0 Kokins (89).

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».