Sadraudzēsimies! Pieturu mums nav!

Pauzes nedrīkst būt! Ja jau esi pieķēries labai lietai nopietni, neapstājies! FK «Ventspils» un FKV «Akadēmija» apstāties netaisās. Mūsu akcija «Sadraudzēsimies», kura, un mēs ar to lepojamies, nes prieku visiem, nezin pauzes un pieturas. Un tas ir brīnišķīgi!

Kārtējā dzelten-zilo «Sporta un futbola stundā» par mūsu viesiem kļuva meitenes un zēni no «Ventspils Centra Sākumskola». Brīnumaini bērni no pirmajām un otrajām klasēm. Bija jautri, iespaidu daudz! Tomēr, bez smaidiem, bija arī ļoti enerģiski, aktīvi un sportiski azartiski.

No vingrinājumiem līdz futbola spēlei — ceļš nav vienkāršs, prasās nopietnas pūles, bet arī interesants un aizraujošs. Tika galā visi! Ja arī piekusa, tad tikai iespaidīgie dzelten-zilo vārtsargs Andrejs Pavlovs un pussargs Adebaio Adiguns. Vispār, tas ir joks, protams, dzelžainie dzelten-zilie futbolisti tāda vienreizēja pasākuma laikā nogurumu tiešām nejūt. Kāds nogurums no bērnu priecīgajiem smaidiem?!

Tādas pašas emocijas, karstas un darbīgas, bija arī visiem FKV «Akadēmijas» treneriem. Viss mūsu treneru korpuss ar ar lielu enerģiju aizvadīja stundu — treniņu, un jaunie aizbilstamie aizrautīgi izpildīja visus uzdevumus. Apmierinājums visiem!

Futbols apvieno. Sadraudzēsimies!

Jau draudzējamies, un tas ir teicami. Lieliski teikt, ka pēc katras līdzīgas dzelten-zilo «Sporta un futbola stundas» meiteņu un zēnu skaits, kuri pēc tam atnāk mācīties futbolu uz FKV «Akadēmiju», nepārtraukti aug. Lūk, tas ir mūsu kopējais galvenais panākums!

Turpinām. Neapstājamies.

Sadraudzēsimies!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».