Rakstiet, treneris, apsveikuma sms!

Nē, nevar dzelten-zilo puikas ilgi atpūsties! Ziemassvētki, Jaunais Gads — viss tas ir pasakaini un brīnumaini, bet puikām no FKV Akadēmijas pirmām kārtām dodiet futbolu! Ventspilī risinājās kārtējais starptautiskais turnīrs-festivāls «FK Ventspils Kauss 2017», kurā laukuma saimnieki akurāti parādīja, kurš mājā saimnieks.

Aleksandra Žižmanova komanda «Cerība» (U-10) sākumā ilgi ieskrējās, bet pēc tam atraisījās pilnā mērā un iznākumā finišēja pirmajā vietā! Malači! Malači dubultā, tādēļ, ka zēni gāja un aizgāja līdz galvenajai uzvarai bez… sava trenera. Aleksandrs Žižmanovs darba lietu dēļ tagad atrodas Granatkina memoriālā, tā kā viņš Sanktpēterburgā pārdzīvoja par saviem cīnītājiem. Puiši gan visu izdarīja labākajā veidā: trenerim nervus aiztaupīja un prieku atnesa — uzvarēja!

Sākās, tiesa, ar diviem neizšķirtiem — «Jelgava» (2:2) un «Šauliai» (1:1). Ar vārtiem pirmajā mačā atzīmējās Markus Leugvenis un Artjoms Butriks; otrajā — Rainers Veidemanis. Toties pēc tam laukuma saimnieki ar uzbrukuma veltni pārgāja pāri «Krāslavai» (5:0). Precīzi sitieni Butrika, Roberta Pšeņicina, Veidemaņa, Aleksa Žvinkļa un Gvido Bakalauska aktīvā.

Turnīra izšķirošajā stadijā mūsu puišiem spēlēs pret komandām no Klaipēdas un Grobiņas bija nepieciešamas tikai uzvaras, savādāk par pirmo balvu sapņot būtu sarežģīti. Uzvarēja! Pret viesiem no Lietuvas ar rezultātu 2:1, vārtus iesita Leugvenis un Valters Liepainieks. Pret komandu no Grobiņas, kura pirms savstarpējās cīņas bija līderi, ar rezultātu 1:0. Par izšķirošā sitiena autoru kļuva dzelten-zilo labākais snaiperis Leugvenis, kurš protams, neaizmirsa pateikt «Lielu paldies!» Pšeņicinam. Tieši Roberts noorganizēja vārtus, apspēlējot divus pretiniekus un izliekot bumbu partnerim pretim tukšiem vārtiem.

Un tā, bez zaudējumiem, uzvaras galvenajās spēlēs un pirmā vieta! Malači! Aleksandrs Žižmanovs var var droši rakstīt apsveikuma sms visiem saviem spēlētājiem… 🙂

Bez trenera, bet ar kaujiniecisku garu un neiztrūkstošu uzvaras gribu mājās turnīru uzvarēja lūk šie talantīgie puiši: Kristofers Baltiņš, Roberts Pšeņicins (atzīts par turnīra labāko spēlētāju — apsveicam!), Markus Leugvenis, Artjoms Butriks, Rainers Veidemanis, Alekss Žvinklis, Gvido Bakalausks, Valters Liepainieks, Leo Villers, Vladislavs Bojaruns, Deniss Kiričenko, Klāvs Podnieks, Tomass Vaļkss un Artūrs Ūdriņš.

Alekseja Medvedeva komanda «Cerība» (U-8), saprotams, arī tiecās tikai uzvarēt un izcīnīt galveno balvu dzimtajās sienās. Uzvarēt tai kā reiz sanāca lieliski (5 uzvaras piecās spēlēs!), bet pirmo vietu ieņemt neizdevās. Tādēļ, ka… pirmās vietas nebija! Turnīrā — festivālā vietu un medaļu sadalījums nebija paredzēts, toties bija paredzēts galvenais — interesants futbols un bērnu prieks!

Aleksejam Medvedevam bija pat divas komandas. Kopumā laukumā izgāja 16 spēlētāji — visi puiši deva savu ieguldījumu uzvarās un atdeva cīņai visus spēkus. Pirmā komanda pakāpeniski uzvarēja pretiniekus no Daugavpils, Klaipēdas, Grobiņas, «Bangu» un, kas vienmēr īpaši patīkami, no Liepājas. Kā reiz ar draugiem — kaimiņiem izdevās pati aizraujošākā un interesantākā cīņa. 3:2 — mūsu uzvara! Iļjam Kičiginam padevās dublis un 2:0, bet pretinieks neatlaidās, atspēlējās. Bet nekas, parādījām mēs raksturu, un Ņikitas Solomonova vārti atnesa labu uzvaru! Par komandas labāko spēlētāju atzina Miku Zaķi — apsveicam!

Dzelten-zilo otrajai komandai bija gan uzvaras, gan apbēdinošas neveiksmes, bet, galvenais, katrā mačā jaunie zēni atstāja laukumā visus spēkus un centās līdz beigām. Ar ko pat viegli pārsteidza savu viedo treneri. Nevajag brīnīties, trener, dzelten-zilo raksturs un meistarība dzelten-zilo puikām stiprinās ar pirmo soli, ar pirmo treniņu FKV Akadēmijā! Par labākajiem spēlētājiem komandā tika atzīti uzreiz divi cīņītāji-stiprinieki — Timofejs Rupato un Artjoms Voznijs. Apsveicam!

Lūk tā, interesanti, emocionāli un uzvaroši arī aizritēja — norībēja vēl viens teicams turnīrs Ventspilī. Paldies visiem dalībniekiem, līdzjutējiem, kuri jau pēc tradīcijas atbalstīja karsti un skaļi. Paldies arī Maksam Uvarenko un Antonam Jemeļinam, kuri ne tikai paspēj gatavoties sezonai Ventspils galvenās komandas sastāvā, bet arī apbalvoja turnīra dalībniekus ar piemiņas balvām. Zaudētāju tādos turnīros nav!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».