Pirmā vieta! Un vārtsarga sveiciens Benevento…

Decembra beigās Ventspilī notiks tradicionālais Ziemassvētku starptautiskais turnīrs. Nepalaidiet garām, obligāti nāciet 21., 22. un 23. decembrī uz «Pārventas halle» — bērnu spēlēs tāda brīnišķīga kaisle un azarts, ka jūs to vētraini apspriedīsiet līdz Jaunajam Gadam! FKV «Akadēmijas» komandas, saprotams, izdarīs visu, lai mājās uzvarētu, vēl jo vairāk, ka mūsu futbolisti gada beigās labā formā — Alekseja Medvedeva un Aleksandra Žižmanova komandas kā reiz pārliecināti uzvarēja kārtējos turnīrus.

Turnīrs, kur piedalījās Alekseja Medvedeva (U-9) komanda, notika Inčukalnā. Labs, stiprs turnīrs, septiņas komandas, un, laikam, kā reiz dzeltenzilie bija tā galvenie favorīti. Sešas uzvaras! Akurāti pierādīja savu spēku, malači.

Pati intriģējošākā cīņa bija ar Rīgas SuperNova — nepiekāpīgi, ne vienkārši, bet 2:1 iznākumā mums. Pārējos mačos uzvaras padevās pārliecinātāk, vienā no spēlēm ar vārtiem atzīmējās pat… vārtsargs Amins Mukajevs, pēc stūra sitiena kā pēc grāmatas «sarūgtinot» savu kolēģi. Redzams, Amins pirms tam uzmanīgi izstudēja «Benevento» — «Milan» mača beigas. 🙂 Malacis, bombardier!

Lūk, šie talantīgie puiši pelnījuši labus vārdus, un pie tam viņi droši vien neaizmirsa, ka ilgi priecāties par panākumu nedrīkst (priekšā interesants turnīrs mājās!): Amins Mukajevs, Leo Andersons (tika atzīts par turnīra labāko spēlētāju — apsveicam!), Jēkabs Gaisiņš, Artjoms Nečiporenko, Kārlis Šimpermanis, Ņikita Mališevs, Andris Rugins, Ernests Meksts, Dominiks Veinsbergs, Mārtiņš Žvinklis, Daniels Burkovskis un Alekss Blumbergs.

Aleksandra Žižmanova (U-10) komanda viesojās Rīgā. Viesojās labi un pareizi: uzvaras gaita, 10 vārti iesisti, 0 vārti no spēles ielaisti. Spēks! Viens neizšķirts grupu etapā tomēr jau gadījās, pārējās trīs cīņās dzeltenzilie pārliecināti uzvarēja. Pirmā vieta, un uzreiz saķeršanās par pirmo vietu ar vienaudžiem no RFS.

Cīņa sanāca saspringta, 0:0 un pendeļu sērija. Nu tur jau gudrinieks Kristofers Bāltiņš cimdus nopietni pielāgoja, uzmanību pilnīgo ieslēdza un vairākus sitienus atvairīja — malacis, vārtsargs! Nu bet puiši, kuri no «punkta» sita, nekļūdījās — visi sitienus izpildīja trāpīgi un precīzi! Apsveicam, svarīgi visiem bija iegūt spēļu paraksi, svarīgi bija sajust neaizmirstamo uzvaras garšu. Lai tagad mājas turnīrā noslēgtu gadu tādā pat garā…

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».