Pirmā vieta Tallinā!

Tallinā risinājās pārstāvniecisks starptautisks turnīrs, kurā par balvām, medaļām un līdzjutēju aplausiem cīnījās ļoti daudz talantīgu jauno futbolistu. Pat 51 komanda! Dažādās vecuma grupās, saprotams, bet tik vai tā vēriens vienalga iespaidīgs. FKV «Akadēmija» bija pārstāvēta ar Sauļa Cekanaviča komandu (U-14), un parādīja kā reiz tā sevi no vislabākās puses — pirmā vieta, četras uzvaras, divi neizšķirti un 0 ielaisto vārtu sešos mačos. Gājiens varens, malači, dzeltenzilie! Apsveicam!

Iznākuma saturs iespaido: seši mači — četras uzvaras un divi neizšķirti, vārtu starpība 13:0. Efektīgi! Visas komandas atzīstamā spēle aizsardzībā palīdzēja brīnišķīgi parādīt arī vārtsargam Edvīnam Kušnirenko, kurš tika atzīts par labāko turnīrā savā ampluā.

Komandas trenera Sauļa Cekanaviča komentārs: «Protams, ļoti patīkami uzvarēt turnīru, esmu apmierināts ar futbolistiem. Daudziem puišiem tas bija pirmais šāds izbrauciens, pirmais lielais starptautiskais turnīrs, bet tas netraucēja viņiem parādīt sevi no labākās puses. Ieguvām ļoti vajadzīgu un vērtīgu pieredzi, kas notiek vienmēr, kad tiecies ar komandām no dažādām valstīm, kas spēlē dažādu futbolu. Taktiskā, fiziskā un psiholoģiskā ziņā puiši izskatījās ļoti atzīstami, un tikai tehniskajā plānā, jāsaka, nedaudz piekāpās pretiniekiem. Acīmredzami, ka pie visiem komponentiem mums vēl vajag ļoti daudz strādāt, bet progress tomēr redzams, un tas, neapšaubāmi, iepriecina. Trīs, četras spēles sanāca ļoti saspringtas, pretinieki bija interesanti un spēcīgi, uzdevumus viņi mums uzstādīja ne tos vienkāršākos. Bet puiši ar visu teicami tika galā, izturēja un iznākumā pelnīti ieņēma pirmo vietu. Apsveicu ar uzvaru, apsveicu arī viņu vecākus — tas ir arī viņu panākums. Viņi stipri pārdzīvoja, viņi pielika daudz pūļu, lai puiši Tallinā spēlētu — tagad var pilnā mērā priecāties par mūsu kopējo uzvaru«.

Apsveicam visus dzeltenzilos ar labu un pelnītu uzvaru! Malači!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».