Pirmā vieta! Lieliski būt uzvarētājam

Staicelē risinājās liels festivāls «Starkens Cup», kurā FKV «Akadēmiju» pārstāvēja divas Alekseja Medvedeva komandas «Cerība» (U-8 un U-9). Komandas divas, mērķis — viens. Kopā panākt kopējo uzvaru, kļūt pirmajiem. Dzelten-zilie atzīstami tika galā ar galveno uzdevumu un uzvarēja turnīru! Apsveicam, malači.

Komandas daudz, jaunu, talantīgu futbolistu ļoti daudz, tomēr visi gribēja vienu — būt stiprākajiem. Un katrs gāja uz savu mērķi. Mēs nogājām labāk un pārliecinātāk par visiem. Tādēļ arī beigās atnāca prieks. Lieliski būt uzvarētājam!

Sākās viss ar kauju pret komandu no Salaspils. Formāts interesants: divi vecumi sacenšas viens ar otru, bet pēc tam pēc finālsvilpes vēl arī deserts. Bet ne čipsi, bet pendeļu sērija. Punkti summējas: uzvara spēlē — 2, uzvara sērijā — 1. Maksimums tātad, var iegūt 6. Nu un aiziet!

Ar Salaspili mūsējie kā reiz ieguva 6. Pēc tam tāds pats, 100 % rezultāts, arī ar Rīgas «Daugavu». Ar krietno «Jelgavu» sanāca kļūme: 2009. gadā dzimušie puiši uzvarēja gan spēlē, gan no «punkta» , bet lūk 2008. gadā dzimušie piekāpās gan tur, gan tur. Tagad sagaidi mūs komanda no Smiltenes. 2009. gads: spēlē + ; pendelēs -. 2008. gads: uzvara abās līnijās!

Ar komandu no Smiltenes, jāsaka, dzelten-zilajiem ceļi krustojās vēlreiz. Īpaši ceļi, emocionāli. Mūsu puišu skaistules mammas pret pret tādu pašām skaistuļu pretinieču komandu. Un vēl — treneri pret treneriem. Gan tur, gan tur bija aizraujoši! Uzņemtu šīs darbības, izliktu youtube, un noskatījušos noteikti būtu par trīs vairāk, kā noskatījušos maču «Real» — «Juventus». Tomēr nenofilmēja, visi bija iegrimuši vētrainajā futbolā. 🙂 Zaudētāju, protams, nebija. Zaudēja tikai «Juve». 🙂

Atgriezīsimies pie jaunajiem talantiem. Jauns pretinieks — «Babīte». Spēcīgs, konkurents siltajai vietai uz pjedestāla. Zaudējām trijās nominācijās, un tikai 2009. gads izsita neizšķirtu spēlē. Vispār, mēs drīzāk izlaidām uzvaru: 30 sekundes pirms finiša pretinieks izlīdzināja rezultātu.

Izšķirošā diena, ejam tālāk, degunu nokārt nav kad un arī nav kur! Pretinieks — Staiceles izlase, visa šī brīnumainā mala salasījās un laukumā izgāja. Cīņa bija karsta. 2009. gads uzvarēja spēli 4:3, uzvarēja arī pendelēs. 2008. gads: labāk sita pendeles, bet spēlē izbēga no zaudējuma. Kā reiz tās pašas 30 sekundes līdz finišam atlika!

Un lūk, draugi, atrisinājums. Pēdējais pretinieks — «Priekule». 2009. gads spēcīgāks gan tur, gan tur, un šis divkārtējais panākums jau garantēja dzelten-zilajiem kopējo uzvaru turnīrā! 2008. gads tik vētraini priecājās par jaunākajiem partneriem, ka spēlē apbēdinoši piekāpās. Pendeles, tomēr, mūsējās.

Lūk arī viss, bet jūs pārdzīvojāt! Uzvara! Aiz mums — «Babīte», aiz viņiem — «Priekule».

Pirmā vieta — tā vienmēr ir pati pareizākā un skaistākā vieta. Malači!

Trenera Alekseja MEDVEDEVA komentārs:

Priecājos, ka mēs uzvarējām festivālā, visi malači. Guvām panākumu kopumā pārliecināti un tiešām pelnīti. Tiesa, bija spēles, kuras ne visai izdevās. Piemēram, ar «Babīti» varējām sevi arī labāk parādīt. Ja novērtēt katras komandas sniegumu, tad atzīmēšu lūk ko: 2009. gads daudz momentu izveidoja, bet realizācija kliboja; bet 2008 gads izveidoja reti, bet izmantoja produktīvi. Tā kā strādāt mums vajag vēl ļoti daudz, eiforijā krist pēc uzvaras noteikti nesāksim. Tomēr apsveikt puišus noteikti vajag — malači! Malači arī viņu vecāki, kuru atbalsts ļoti palīdzēja finišēt pirmajā vietā. Paldies!

Lūk šie puiši no «Cerības» (U-8) gāja uz kopējo uzvaru droši un plašu soli, kā «Real» uzvarā pret «Juve»: Roberts Ansbergs, Iļja Kičigins, Miks Zaķis, Ņikita Solomonovs, Edgars Mitenbergs, Artūrs Krūmiņš — Vaivads, Aleksandrs Terentjevs, Timofejs Rupato, Artjoms Voznijs un Matvejs Markovs.

Starp citu, Miks Zaķis pelnījis atsevišķas rindas. Pēcmača pendelēs puisis nepazina kļūdas! Pie tam četras reizes (!) Miks piegāja pie bumbas, kad tieši viņa sitiens izšķīra sērijas likteni un nemainīgi iesita. Nenoraustījās, dzelžains cīnītājs! Starp citu, Ediks Tīdenbergs un Ļoša Aleksejevs, nāk atmiņā, nesen vienā neaizmirstamā pēcmača pendeļu sērijā neiesita. Iespējams, viņiem ar Miku jāaprunājas, jāpaprasa kāds padoms?! :))

Lūk šie puiši no «Cerības» (U-9) gāja uz kopējo uzvaru tikpat tik pat droši un plašu vērienu un tāpat, kā «Real» uz uzvaru pār «Juve»: Artjoms Nečiporenko, Amins Mukajevs, Leo Andersons, Andris Ruņģis, Ralfs Čurkins, Aleksis Blumbergs, Dominiks Veisbergs, Jēkabs Gaisiņš, Daniels Burkovskis, Ernests Meksts, Ņikita Mališevs un Kārlis Šimpermanis (Ņikita un Kārlis — puiši no Ugāles, pirmo reizi spēlēja pie dzelten-zilajiem, guva vārtus un kopumā ļoti labi sevi parādīja, malači!).

Tad, ar uzvaru! Tā turēt.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».