Patīkamais ceļš uz pjedestālu

Ar panākumu starptautiskajā turnīrā «Klaipēdas Kauss-2017» startēja FKV «Akadēmijas» komanda. 2007. gadā dzimušie dzeltenzilie futbolisti kļuva par vicečempioniem, bet sudrabs — tas vienmēr ir iemesls priekam. Ne zelta, bet vienalga priekam. Malači!

Uzreiz 16 komandas cīnījās par medaļām un pirmo balvu. Daudz bija lietuviešu vienību no dažādām pilsētām; mūsu valsti, bez dzeltenzilajiem, pārstāvēja jaunie futbolisti no Grobiņas un Tukuma; ciemos ieradās arī viesi no Kaļiņingradas «Junostj». Vispār, laukumā bija karsti! Lūk tur, uz laukuma, meklējiet karstumu un vasaru, bet ne apkārt…;)

Grupas turnīrā mūsu cīnītāji FKV «Akadēmijas» viedā direktora Aleksandra Kohana vadībā pat nezināja, kā ir zaudēt vārtus. Sausais uzvaras solis: 1:0; 8:0; 2:0. Pašķirieties, draugi — pretinieki, veļas dzeltenzilo vilnis — uzbrukums! Jau izšķirošajā stadijā mūsu puiši pārliecinoši pārvarēja «Grobiņu» (4:0), nu bet pēc tam dzeltenzilo uzbrukuma viesuli spēja apturēt «Tukuma» aizsardzības veidojums (1:1) un «Ateitis» no Viļņas (0:0).

Iznākumā — otrā vieta un sudraba starojums. Solīdi. Visa komanda pelnījusi aplausus, tā kā, lasot šīs rindas nepaslinkojiet pasist plaukstas. 😉 Bet vārtsargs Aleks Petrovs un Rainers Veidemanis pelnījuši īpašu porciju apsveikuma aplausu: pirmais kļuva par labāko savā amplua, bet otrais — par labāko spēlētāju komandā.

Apsveicam un tā turēt!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».