Par kausu sitās draudzīgi un spēcīgi

Ozolniekos notika tradicionālais Šitika Kausa turnīrs. Tradicionālais un interesantais! Ventspili pārstāvēja Kirila Mitina komanda «Cerība» (U-8). Viena no pašām karstākajām FKV «Akadēmijas» komandām kārtējo reizi spīdēja ar spožu, uzbrūkošu futbolu, iznākumā startējot ļoti pienācīgi. Nedaudz pietrūka līdz pjedestālam, tomēr arī ceturtā vieta no 20 dalībniekiem — solīdi!

Turnīru dzelten-zilie atklāja ar skaistu uzvaru pār «Jelgavu» — 2:0. Artjoms Butriks un Leo Andersons ar precīziem sitieniem parādīja savas labās uzbrukuma iemaņas. Ar spēcīgo komandu no Šitika skolas emocijas un cīņas bija daudz, bet vārti izpalika — kaujiniecisks neizšķirts. Pēc tam «Cerība» (U-8) sagrāva zēnus no Mārupes — 5:1. Un atkal Butriks un Andersons aizsargus neievēroja: katrs atzīmējās ar efektīvu dubli! Vēl viena bumba vienmēr centīgā Andra Rungina aktīvā. Grupu stadijas noslēdzošajā spēlē dzelten-zilie nedrīkstēja zaudēt vienaudžiem no Dobeles — tika galā, 1:1 (vārtus guva Rungis) un pirmā vieta grupā. Malači!

Tomēr sarežģītajās play-off cīņās mūsu zēniem nedaudz nepaveicās un arī spēciņa pietrūka. Kaujā par finālu spēcīgāki izrādījās liepājnieki, bet jau cīņā par bronzu dzelten-zilie piekāpās Rīgas «Dinamo’ — 1:3. Kārtējie vārti snaipera — Butrika aktīvā.

Iznākums: 4. vieta starp 20 dalībniekiem. Pienācīgi! Malači, zēni!

«Cerības» (U-8) trenera Kirila MITINA komentārs:

Labs turnīrs, tas dāvāja daudz emociju, kā priecīgu, tā arī ne visai. Zēni visās spēlēs sitās draudzīgi un pašaizliedzīgi, kārtējo reizi parādot raksturu. Liela lieta tik jauniem zēniem! Bija gan klasiskas uzvaras, bija arī neveiksmes, bet komanda nekad nepadevās. Zaudēja, kreņķējās, pat asaras no neizdošanās gadījās, bet nākamajam mačam obligāti savācās un rāvās kaujā. Malači!

Atradās, protams, arī līderi. Rungis ar savu nepiekāpību un darba mīlestību nopelnīja komandas labākā nosaukumu. Butriks spēlēja par diviem: gan uzbrukumā iesita, gan aizsardzībā ņēmās pēc pilnas programmas. Vēl izcelšu Zaķi — Miks, pats jaunākais komandā, neatpalika no vecākajiem biedriem un darīja laukumā visu, ko varēja. Tā kā turnīrs vērtīgs un vajadzīgs, emocijas un informāciju ieguvām daudz — virzāmies tālāk!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».