Otrā pēc kārtas sausā uzvara!

Patīkami, FK «Ventspils-2» atkal iepriecināja. Igora Kičigina komanda viesojās galvaspilsētā, kur tikās ar komandu «Riga-2». Dzelten-zilo dublieri iesita divus teicamus vārtus četru minūšu laikā un panāca pelnītu uzvaru ar rezultātu 2:0! Tā ir «Ventspils-2» otrā uzvara pēc kārtas, pie tam otrā pēc kārtas sausā uzvara. Malači.

Kaut kur divas-trīs nedēļas atpakaļ, satiekot Ventspilī pussargu Juriju Matvejevu, šo labsirdīgo un patīkamo jauno cilvēku ar neatkārtojamo saulaino frizūru, mēs aprunājāmies. Par dublieru lietām, saprotams. Jura bija paškritisks, norādīja: «Laiks iesist! Momenti ir, bet iesist nekādi nevaru. Nu cik var?! Jālabojas

Brīnišķīgi, kad vārdi neatšķiras no darbiem. Pagājušajā kārtā Matvejevs iesita «mini-studentiem», bet šodien atklāja rezultātu spēlē ar rīdziniekiem. Viesu spiediens noveda pie bīstama uzbrukuma, sitiens, un Matvejevs efektīgi (ar papēdi) novirzīja bumbu vārtos. Gandrīz kā hokejā: tā parasti nūju pieliek protoši puiši.

Bet mazliet vēlāk izcēlās Māris Bite, beidzot iesitot savus pirmos vārtus sezonā. Te jau ne par hokeju jāatceras — par parašutistiem! Stūra sitiens, Bite pie karodziņa, saspēle ar partneri, bumba atgriezta, un Māris ar skaistu līkni iemeta «parašutu» vārtsargam aiz galvas. Redzams, tā arī gribēja. Skaisti vārti, malacis.

Lūk arī viss. Galvenie notikumi. Tie ļāva izdarīt arī vēl galveno. Uzvarēt. Divas uzvaras pēc kārtas — tas par kvalitatīvu darbu labi pasaka, skaļi.

Tā turpināt. Bez apstāšanās.

Riga-2 — Ventspils-2 — 0:2 (0:2)

Ventspils-2: Koļesņiks, Solomatovs, Sprukulis, Frolovs, Grigorjevs, Bite, Neilands, Villers, Tālbergs, Akmins, Matvejevs

Uz maiņu izgāja: Pučinsks, Kokarītis, Levics, Veckagans, Silvestrovs, Sivoha-Lagzdiņš.

Vārti: Matvejevs, Bite.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».