Mazie zin! Pat treneris brīnījās…

Un atkal visus iepriecināja dzelten-zilo mazie. Tā teikt, ne vienkārši mazie, bet veiksmīgie — uzvarētāji! Lieli mazie. Tās ir Antona Smurova komandas «Cerība» (U-6 un U-7), kuras ar uzvaru maršu pārsoļoja pretiniekiem Rīgā «Rudens kausa» ietvaros.

Vispirms galvaspilsētā viesojās septiņgadīgie talanti. Un ne vienkārši viesojās un iepazinās ar Olimpisko centru, bet parādīja pretiniekiem, starp kuriem bija vienaudži no «Mettas», Rīgas «Dinamo», «Alberta» un citiem, ka futbolā viņi iemācījušies jau daudz. 1:0, 2:0, 4:0, 2:0 — šāds uzvaras maršs iespaidos ikvienu! Ņikita Solomonovs, Andris Ruņģis un Leo Andersons veda draugus cīņā, pārējie nemaz neatpalika — malači.

Viens zaudējums (0:2) mūsu zēniem noskaņojumu sabojāt nevarēja, tādēļ, ka turnīra uzvarētājiem noskaņojumu vispār nekas nevar sabojāt!

Tādu pašu uzvarošu panākumu guva arī sešgadīgie zēni. Vēl vairāk, šie dzelten-zilie ar uzvaras viesuli brāzās vēl lielākā ātrumā — 4 uzvaras un neizšķirts piecos mačos! 1:0, 2:0, 6:0, 4:0 un 1:1 — trenerim Antonam Smurovam tikko spēja grozīties galva no savu enerģisko padoto precīzajiem sitieniem. Aleksandrs Terentjevs, Edgars Sprūdžs un Miks Zaķis šo uzvaras mehānismu iedarbināja ar pilnu jaudu, pārējie zēni nebūt neatpalika — malači.

«Cerības» (U-6 un U-7) trenera Antona SMUROVA komentārs:

Šīs divas pirmās vietas — liels un patīkams pārsteigums. Protams, uz Rīgu mēs braucām sevi parādīt, bet bija zināmas grūtības ar sastāvu, tādēļ es prasīju zēniem censties spēlēt, nedomājot par pirmajām vietām. Bet skatos, manas komandas iziet un uzvar: vispirms, vienā spēlē, pēc tam — otrā. Tā zēni uzvilkās, ka neviens ar neapturēja! Ļoti mani pārsteidza, negaidīju no viņiem ko tādu. Iznākumā ļoti patīkams un pienācīgs panākums. Lieli malači!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».