Mazajiem futbols ļoti patīk!

Futbols pakļauj visus vecumus. Labākā spēle pasaulē šajā ziņā līdzinās pašam galvenajam. Šajās dienās FK «Ventspils» ar prieku ciemojās skolā, kur meitenes un zēni parādīja mums, ka futbolu viņi ļoti mīl un ļoti par to interesējas. Malači! Tomēr, bez skolniekiem, ir vēl arī bērnudārzi, kur aktīvi, skaisti un enerģiski puikas un meitenes mīl futbolu ne mazāk par tiem, kuri jau sēž solā. FKV «Akadēmijā» par to zin, tādēļ mēs ar bērniem arī tikāmies.

Un ļoti lieliski, ka tikāmies! Bērni uzreiz no astoņiem (!) mūsu pilsētas bērnudārziem satikās ar mums «Pārventas hallē», un, kas ļoti patīkami, viņi visu laiku futbolam uzsmaidīja, priecājās un sagaidīja ar skaļu un patiesu bērnu «Urrā»! Vairāk par simtu pavisam jauno sporta mīļu — lieliski!

Sešgadīgie zēni un meitenes kļuva par galvenajiem «Sporta dienas un futbola dienas» dalībniekiem! Azartiskiem dalībniekiem, prasmīgiem un ļoti vēlošiem parādīt, ka futbols viņiem tuvs un saprotams. Sanāca labi! Gan dažnedažādās stafetēs, gan speciālos uzdevumos, kurus FKV «Akadēmijas» treneri Kirils Mitins un Antons Smurovs meistari izdomāt. Pārbaudīsim ātrumu, veiklību, koordināciju?!

Nu un, protams, pats «gardākais» — futbols. Lūk kur, kaislības sita augstu vilni! Neviens negribēja piekāpties. Neviens arī nepiekāpās, tamdēļ, ka, tādās spēlēs zaudētāju nav. Tiesa, zēniem nākamajā reizē nāksies sapurināties. Jo meitenes, gudrinieces, viņiem lieliski parādīja, ka māk daudz!

Visi malači! Paldies, un redzēsimies! Labākā spēle pasaulē visus apvieno.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».