MĀJAS MĒS ESAM STIPRĀKI !!

Pagājušās nedēļas nogalē Ventspilī notika futbola turnīrs starp komandām 2012. un 2013. dzimšanas gadā VNT Kauss 2021. kurā piedalījās 5 komandas no Ventspils akadēmijas.

Turnīrā starp 2012. gadā dzimušajām komandām mūsu Ventspils Futbola akadēmijas komanda pieredzējuša trenera Sergeja Tidenberga vadībā izrādījās spēcīgākā starp 8 komandām no visas Latvijas.

Mūsu puiši turnīrā aizvadīja 5 spēles, no kurām četras spēles uzvarēja mūsu spēlētāji!

Kopā ar mums grupā iekļuva komandas RFS, Grobiņas sporta centrs un Jūrmalas SS, un šeit ir spēļu rezultāti grupā:

FAV — Grobiņas SC — 11:0

FAV — RFS — 3: 4

FAV — JŪRMALAS SS — 8: 1

Tālāk mūsu komanda grūtā mačā ar 1: 0 pārspēja RFS 2012 un finālā atkal tikās ar RFS komandu, kur izdevās revanšēties par sakāvi grupā — 2: 1!

Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Kirils Širjajevs, par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts arī mūsu futbolists Raiens Vimba!

Labi darīts, tā turpināt!

Arī mūsu 2013. gadā dzimušie puiši treneru Antona Smurova un Tomasa Žiborkina vadībā spēlēja veiksmīgi (un pat 2014. gadā dzimušie akadēmijas studenti piedalījās kā viņu komanda !!)

Kopumā komandu turnīrā piedalījās 16 komandas, tās tika sadalītas 4 grupās, katrā grupā tika pārstāvētas mūsu komandas — FA Ventspils, FA Ventspils 2013, Ceriba, Ceriba 2014.

Mūsu futbolisti atdeva visus spēkus katrā mačā, uztraucās par neveiksmēm un priecājās par uzvarām gan savējiem, gan komandas biedriem.

FA Ventspils komanda kā viesuļvētra izlauzās cauri turnīram, uzvarot 6 spēlēs no 6 (un vienā no tām ar galveno sāncensi RFS komandu pēc soda sitienu sērijas) un galu galā kļuva par turnīra uzvarētāju!

Vēlamies vēlreiz apsveikt savus spēlētājus ar labu spēli, ar pienācīgu rezultātu un novēlēt viņiem jaunas uzvaras un pozitīvas emocijas !!

Un arī īpašs paldies mūsu vecākiem un faniem, kuri deva mums spēku un pārliecību !!

Tikai kopā mēs varam visu !!