Koļesņiks kā Pavlovs. Laiks uz Olimpiādi!

Dzelten-zilajiem kārtējais lielais iemesls priekam! Igora Kičigina komanda izcīnījusi ceļazīmi uz Olimpiādi, uzvarot dramatiskā izšķirošajā mačā principiālos un senos pretiniekus no Liepājas. No Kurzemes uz finālturnīru varēja braukt tikai viena komanda, un tā ir komanda no Ventspils, FKV «Akadēmijas» komanda. Malači, puiši!

Par izšķirošā mača varoni kļuva vārtsargs Ignatijs Koļesņiks. Spēles liktenis izšķīrās pēcspēles pendelēs, kurās iespaidīgais Ignatijs darbojās kā vēl iespaidīgākais Andrejs Pavlovs nesenajā Latvijas Kausa finālā. Divas atvairītas pendeles, un lūdzu, partneri, metiet Koļesņiku debesīs!

Bet sākās viss tā. «Ventspilij» vēl pirms tikšanās ar «Liepāju» nācās uzvarēt komandu no Talsiem. Šis uzdevums izrādījās pietiekami vienkāršs: pārliecinoša uzvara ar rezultātu 5:0.

Un lūk — mačs mājās ar «Liepāju», kuru droši varēja nosaukt par mini finālu. Dzelten-zilie lieliski aizvadīja pirmo puslaiku, iesita divus bezatbildes vārtus. Dublis Dīva Rinsa aktīvā, divreiz prasmīgi nospēlējot pie atlēkušajām bumbām. Tomēr liepājnieki — stipri puiši, komanda viņie tradicionāli spēcīga, pamatlaikā viņi izbēga no zaudējuma. 2:2, un pendeļu sērija.

Mūsu kvartets sita brīnišķīgi, visi mērķī! Kristers Silvestrovs, Niks Dusalijevs, Anri Sivoha-Lagzdiņš un Viktors Grigorjevs nekļūdījās. Bet pretinieks nodrebēja. Daudzējādā ziņā tādēļ, ka Ignatijs Koļesņiks noteikti skatījās finālu ar Paliča dalību. Divi seivi, bravo, Ignatij!

Uzvara, laba un ļoti vajadzīga. Tagad dzelten-zilos gaida izšķirošais etaps, gaida Olimpiāde. Galvenās spēles jūlija sākumā notiks Valmierā. Gaidām triumfu Olimpiādē, dzelten-zilie!

Trenera Igora KIČIGINA komentārs:

Apsveicu visus ar svarīgo uzvaru! Labas emocijas, tādēļ, ka uzvarēt tādu spēcīgu pretinieku vienmēr patīkami. Pie tam mūs tagad gaida izšķirošais etaps, gaida Olimpiāde. Kas attiecas uz spēli, tad tā sanāca grūta. Pirmo puslaiku mēs aizvadījām lieliski, daudz kas izdevās. Bet lūk otrais puslaiks mums neizdevās, futbola saturu varēja vēlēties labāku. Tomēr, arī pretinieka varējums jāatzīst. Pendeļu sērijā par varoni kļuva mūsu vārtsargs, kurš, starp citu, arī spēlē dažas reizes izglāba komandu. Iznākumā — uzvara, ar kuru es visus dzelten-zilos vēlreiz arī apsveicu! Tagad gaidām Olimpiādi.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».