Kokins neapturams, Tālbergs precīzs — graujoša uzvara!

Rīgā brīnišķīgu maču aizvadīja FK «Ventspils-2» futbolisti. Latvijas čempionāta trešajā kārtā dublieru sastāviem Igora Kičigina komanda tikās ar RFS dublieriem. Dzeltenzilie maču aizvadīja teicami, vēl pirmajā puslaikā iesitot trīs bezatbildes vārtus un iznākumā panāca efektīgu graujošu uzvaru. Malači!

Viss notika ātri. Pieredzējušie Aleksandrs Solovjovs, Daniils Ulimbaševs, Roberts Uldriķis (mēs visus viņus, kā zināms, Latvijas izlasē redzam!), un vēl Dmitrijs Grigorjevs, Ofosu Apia, Marko Regža, kuriem ar RFS galveno komandu ir vistiešākais sakars, vēl nepaspēja kārtīgi ieņemt savas pozīcijas laukumā, bet viesi jau atklāja rezultātu. Niks Dusalijevs no flanga atdeva labu piespēli, bet Kaspars Kokins apsteidza sedzējus un precīzi sita ar galvu — 0:1!

Debija «skolniekus» satrieca, bet laukuma saimnieku nedienas ar to nebeidzās. Otrie vārti atnāca puslaika vidū, kad atkal nostrādāja izgājiens flangā. Šajā reizē ar vārtu piespēli atzīmējās Mārtiņš Ēriks Veckagans, bet uzbrukumu noslēdza Raiens Tālbergs, ar kreiso raidot bumbu mērķī — 0:2! Oficiālajā protokolā, jāsaka, vārti nezin kāpēc pierakstīti Dusalijevam, bet patiesībā iesita tieši Tālbergs. Liekas, milzīgu tribīņu spiedienu, karstu fanu, daudzu telekameru un vispār pārspīlētas ažiotāžas visapkārt nebija novērojama, bet lūk, sajaukt tiem, kuri visu ieraksta protokolā, izdevās. Nebūtu par lieku ieviest labojumus…

Toties ar neapturamo Kokinu neviens nekļūdījās! Ierakstīja veiklā uzbrucēja uzvārdu protokolā pareizi. Tieši Kaspars pielika treknu un skaistu punktu, pirms pārtraukuma noformējot dubli. Lūk, tur kā reiz jautrais puisis Dusalijevs atzīmējās, atdodot savu otro rezultatīvo piespēli. Tieši viņš atrada partneri, bet Kokins, atkal sagrozīja galvas aizsargiem, kā mācību grāmatā izrādoties brīvā telpā un ar klasisku dūrienu «iesprauda» bumbu tuvajā stūrī — 0:3! 3 vārti 3 spēlēs — labais, Kaspar!

FK Ventspils-2 trenera Igora KIČIGINA komentārs:

— Teicama uzvara, komanda kopumā aizvadīja labu maču. Iepriecināja, ka kvalitatīvu futbolu mēs parādījām no paša sākuma un līdz fināla svilpei. Pretinieks, kura sastāvā bija pietiekami daudz futbolistu no galvenās komandas, bet Uldriķis, Solovjovs un Ulimbaševs, kā zināms, ir arī Latvijas izlasē, neko nopietnu uzbrukumā tā arī neizveidoja. Mēs neatļāvām, nospēlējot aizsardzībā cieši un prātīgi. Uzbrukumā realizējām savus momentus, vēl līdz pārtraukumam noņemot visus jautājumus. Esmu priecīgs, ka spēlētāji izpildīja pilnībā spēles plānu, akurāti ieviesām dzīvē spēles uzstādījumu. Tas arī noveda pie tāda rezultāta, kuru nosaukšu par pelnītu.

RFS-2 — Ventspils-2 — 0:3 (0:3)

Ventspils-2: Baturins, Frolovs, Solomatovs, Ļjotčikovs, Kokarītis, Veckagans, Bite, Neilands, Dusalijevs, Kokins, Tālbergs

Uz maiņu izgāja: Sprukulis, Zecmanis, Kronis.

Vārti: 0:1 Kokins (3), 0:2 Tālbergs (36), 0:3 Kokins (42).

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».