Klaipēdā dzelten-zilie ar bronzu!

Aleksandra Žižmanova komanda «Cerība» (U-8) teicami uzstājās starptautiskā turnīrā Klaipēdā. Desmit komandu konkurencē dzelten-zilie finišēja trešajā vietā un izcīnīja bronzas medaļas. Malači!

Grupā mūsējie bija pirmie, bet kopējā ieskaitē finišēja trešajā pozīcijā. Kopā sešos mačos dzelten-zilie panāca divas uzvaras, trīsreiz spēlēja neizšķirti (visas nepiekāpīgās kaujas noslēdzās ar rezultātu 1:1) un tikai reizi zaudēja. Bija, kas vienmēr īpaši patīkami, arī sagrāves: 4:0 un 5:0 — skaisti rezultāti!

Komentējot dalību, Aleksandrs Žižmanovs neslēpa, ka izbraukums atstāja pozitīvus iespaidus. «Esmu apmierināts ar to, kā viss notika, — atzīmēja Aleksandrs Žižmanovs. — Šie mači bija svarīgs sagatavošanās etaps tradicionālajam turnīram Ventspilī, kurš pie mums notiks 19 — 20. decembrī. Klaipēdā man gribējās ieraudzīt raksturu, māku tikt galā ar grūtībām sarežģītos momentos un, protams, mūsu pašu zināma spēles māka. Man patikās tas, ko es ieraudzīju! Puiši — malači, tika galā, parādīja sevi labi un pienācīgi spēlēs pret nepiekāpīgiem un prasmīgiem pretiniekiem. Daudzi puiši, tā sacīt, acu priekšā pieliek, gūst pārliecību un kļūst labāki un stiprāki. Protams, tas ir ļoti patīkami. Tagad, ceru, mēs arī mājās uzstāsimies labi un dāvāsim visiem patīkamas emocijas pirms jaungada svētkiem!»

Klaipēdā dzelten-zilo futbolu pārstāvēja lūk šie prasmīgie puiši: Kristofers Baltiņš, Leo Villers, Klāvs Podnieks, Rainers Veidemanis, Vladislavs Barajuns, Roberts Pšeņicins, Markus Leugvenis, Valters Liepainieks, Marks Adlers, Aleksandrs Ābele un Deniss Kiričenko.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».