Jaunie «akadēmiķi» ciemos pie Akadēmijas!

Uzreiz vairākas FKV «Akadēmijas» komandas devās uz dažādām valstīm, uz dažādiem turnīriem. Kuram ceļamērķis bija Igaunija, kuram — Čehija. Visur bija interesanti, visur laukumos izvērtās aizraujošas futbola izrādes. Kāds satika pat tādus slavenus un zvaigžņotus sportistus, kā… Iļja Kovaļčuks! Pastāstīsim obligāti, jepalaidiet garām!

Bet pirms zīmīgajiem futbola ceļojumiem uzreiz vairākas FKV «Akadēmijas» komandas cītīgi un ar lielu enerģiju trenējās kopā ar «Ventspils» galvenās komandas futbolistiem. Pēc jau labas, veselīgas un ļoti vajadzīgas tradīcijas FK «Ventspils» futbolisti atnāca ciemos pie jaunākajiem kolēģiem un padalījās ar zināšanām un meistarību. Interesanti un izzinoši bija visiem!

Treniņos ar jaunajiem talantiem jau agrāk ņēma dalību Jurijs Žigajevs un Maksims Uvarenko. Šajā reizē atnāca Simonas Pauļjus, Valentīns Raļkevičs, Alans Siņeļņikovs un Ndue Mueči. Teicama kompānija!

Pieredzējušie futbolisti ņēma dalību treniņos, izpildīja dažādus tehniskus elementus, parādīja-pateica priekšā, darbojās pēc pilnas programmas. Ja jau pat dzelžainajam Simonam Pauļjusam, kurš nekad nepiekūst un vispār nezin vārdu «Nogurums», nācās kārtīgi pasvīst, tad ko spriest par enerģisko FKV «Akadēmijas» audzēkņu entuziasmu?!

«Man ļoti patikās! — pēc nodarbības teica parasti ne visai runīgais Sima ar iesauku «Cilvēks — bezrobežu darba apjoms». — Bija aizraujoši, bija lieliski paspēkoties ar jaunajiem puišiem, kuri pret treniņu attiecās ar lielu uzmanību. Lieliski, ka puiši grib mācīties, grib būt spēcīgāki! Ceru, mūsu piedalīšanās viņiem tajā obligāti palīdzēs

Protams, palīdzēs! Galvenais, neapstāties.

Un uz tikšanos jaunās kopīgās nodarbībās.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».