Jaunais Gads, jauns festivāls. Svētki ar mums!

Ventspilī norisinājās tradicionālais starptautiskais Ziemassvētku festivāls. Talantīgie puišeļi no dažādām valstīm, no dažādām pilsētām un futbola skolām palūdza Salatēti nedaudz pagaidīt ar dāvanām, iekārtoties mājīgajās «Pārventas Halle» tribīnēs un noskatīties labu futbolu, pilnu emociju un krāsainu pārdzīvojumu. Salatēvs acīmredzami guva milzīgu apmierinājumu, tāpat kā visi līdzjutēji — futbola svētki Ventspilī izdevās, visi palika apmierināti, visi brīnišķīgā noskaņojumā tagad gaida Jauno Gadu! Svētki ar mums!

Vecuma kategorijā U-10 FKV «Akadēmiju» pārstāvēja Aleksandra Žižmanova komanda. Dzeltenzilie ļoti centās, izcīnīja dažas skaistas uzvaras, piekāpjoties vien nākamajam turnīra uzvarētājam «Klaipēdai». Kaujā par bronzas medaļām mūsu puiši tikās ar «Krāslavu» un pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 4:1! Malači!

To atzīmēja arī komandas treneris Aleksandrs Žižmanovs: «Vienmēr lieliski un interesanti spēlēt mājās. Labs turnīrs, katru gadu tas aizrit aizraujošā cīņā un izsauc lielu interesi. Teicamas spēles, puiši vienmēr centās līdz galam, un man ļoti patīkami, ka gadu mēs noslēdzām uz uzvaras nots. Galvenais, izdevās pārbaudīt visus spēlētājus, visi saņēma iespēju uzspēlēt mājās. Mūsu komandā par labāko tika atzīts Valters Liepainieks, kurš kļuva par turnīra labāko snaiperi. Apsveicu visus savus futbolistus, kā arī vecākus, līdzjutējus un visus dzeltenzilos ar Jauno Gadu un novēlu visiem jaunus panākumus 2018. gadā!»

Vecuma kategorijā U-8 FKV «Akadēmiju» pārstāvēja Alekseja Medvedeva komanda. Kopumā — pat trīs komandas, vēl spēlēja arī gadu jaunāki puiši. Viena ar «bronzu’, otra — sestajā pozīcijā, trešā — astotajā vietā. Visi puiši — lieli malači, bija labas uzvaras, bet gadījās arī apbēdinošas neveiksmes. Tomēr uzvaras atcerēties patīkamāk! Piemēram, vienmēr patīkami uzvarēt stipros pretiniekus no Liepājas, ko izdarīja U-8 komanda. Kopumā, vajadzīgā un vērtīgā futbola mācībstunda notika, tagad puišiem laiks veikt iespaidīgu izrāvienu pie Jaungada eglītes — meklēt jaunus futbola «zābakus» dāvanā! 🙂

Komandas treneris Aleksejs Medvedevs palielīja savus futbolistus. Tā arī vajag, uz Jauno gadu pareizi skan tikai labie vārdi! «Kā vienmēr, Ventspilī viss bija teicamā līmenī, turnīrs atnesa daudz prieka un emociju dalībniekiem un līdzjutējiem, bet mums, treneriem, daudz vajadzīgas informācijas, — teica Aleksejs. — Manas komandas nospēlēja dažādi, bet kopumā visus var un vajag paslavēt.

Puišiem, kuri bija gadu jaunāki, nācās smagi, bet viņi nepadevās, cīnījās, bet momentu realizāciju mēs vēl noteikti uzlabosim. Vienā U-9 komandā par labāko atzina Jēkabu Gaisiņu; otrā — Artūru Krūmiņu — Vaivadu. U-8 komandā par labākajiem kļuva Iļja Kičigins un Roberts Ansbergs, par turnīra labāko vārtsargu atzina Edgaru Mitensbergu, bet par labāko snaiperi kļuva Ņikita Solomonovs. Apsveicu labākos, kā arī visus viņu komandas partnerus — visi malači! Apsveicu visus ar Ziemassvētkiem un Jauno Gadu! Daudz mums visiem klasisku un veiksmīgu dzeltenzilo futbolu Jaunajā Gadā!»

Viss, draugi, lai tagad mūsu pats lielākais draugs — futbola bumba — atpūšas. Laiks priecāties par Jauno Gadu!