Jāmāk izraut uzvaru ar zobiem!

Treneris Kirils Mitins var būt apmierināts. Un visiem dzelten-zilajiem patīkami. Viņa cīnītāji — veiksminieki, «Cerība» (U-8), ļoti cienīgi spēlēja starptautiskā turnīrā Lietuvā. Viss «Banga cup» dzelten-zilajiem zēniem, taisnība, pagaidām nepakļāvās, tomēr bronzas medaļas ar mums!

Un medaļas — tas vienmēr ir daudz. Un labi. Rezultāts solīds.

Īpaši patīkami, ka arī futbolu dzelten-zilo zēni centās parādīt. Centās un parādīja. Kombinējot un gudri. Ne bez kļūdām, protams, bet tās jau vienmēr un visiem gadās.

Grupu stadijā Kirila Mitina komanda trijos mačos reizi piekāpās («Bangai»), uzvarēja citu Lietuvas klubu («Bobrungas») un dalīja punktus ar stipro «Dobeli». Iznākums — otrā pozīcija un cīņa par trešo vietu galarezultātā.

Tā sanāca saspringta, nepiekāpīga un… uzvaroša! Mūsu komanda izrādījās stiprāka par «Klaipēdu» — 2:1! Minimālais rezultāts tikai apstiprina divcīņas nepiekāpību. Nebija vienkārši, katrs no pretiniekiem gribēja uzvarēt un aizsniegties līdz bronzai, tomēr iznākumā tieši dzelten-zilo raksturs nostrādāja laikā! Malači, zēni!

Par dzelten-zilo komandas labāko spēlētāju tika atzīts Andis Rugins, par turnīra labāko vārtsargu — Dmitrijs Popovs. Apsveicam!

Kirils Mitins, protams, savus padotos paslavēja. «Puiši nospēlēja ļoti cienīgi, — atzīmēja treneris. — Kā arī iepriekšējos turnīros, ļoti gribēju redzēt vēlēšanos, komandas sadarbību, spēli ar piespēlēm. Un tas bieži sanāca. Tikai vienā spēlē mums nepietika koncentrācijas, daudz kļūdījāmies, par ko mūs arī sodīja. Toties pārējos mačos puiši sitās lieliski. Īpaši par trešo vietu! Šis mačs vispār sanāca ļoti emocionāls, mēs izrāvām uzvaru, tā sacīt, ar zobiem! Trešo vietu nosaukšu par likumsakarīgu iznākumu. Paldies puišiem, un saprotams, vecākiem, kuri pēc tradīcijas ļoti draudzīgi un karsti juta līdz un atbalstīja komandu».

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».