J. Bespalova kauss. Ventspilī rīkos ģimenes svētkus!

Vasaras gaitās, 29.jūlijā, Ventspils iedzīvotājus un pilsētas viesus aicina uz ģimenes svētkiem, kas norisināsies starptautiskajā jauniešu futbola turnīra «Jurija Bespalova kausa» ietvaros, Olimpiskajā centrā «Ventspils».

Ģimenes ar mazajiem un lielajiem bērniem, kā arī jaunieši tiek aicināti pavadīt vasaras dienu sportiskajā un radošajā atmosfērā, piedaloties komandas un individuālajās stafetēs, izmēģinot savus spēkus futbolā, atbalstot vietējo komandu un arī pašiem sajūtoties par īstiem UEFA Čempionu līgas uzvarētājiem.

Svētku noslēgumā, visus viesus un turnīra dalībniekus sagaida fantastisks koncerts no šobrīd populārākās Latviešu jauniešu grupas Carnival Youth. Mūziķi Ventspilī nospēlēs daļu no savas Eiropas koncerttūres programmas un jaunā albūma «Propeller».

Starptautisko turnīru 27.-29.jūlijā organizē Ventspils Futbola Akadēmija par piemiņu Jurijam Bespalovam, un tajā piedalās U-15 grupas komandas no 6 Eiropas valstīm, tostarp arī no Lielbritānijas. Jurijs Bespalovs vairākus gadus vadīja FK «Ventspils» un kopumā veicināja futbola attīstību pilsētā un Latvijā. Pateicoties J. Bespalova neatlaidībai un cīņas sparam 2009. gadā mūsu klubs iekļuva Eiropas Līgas grupu turnīrā. Jāatzīmē, ka FKV ir vienīgais klubs Baltijā, kas var lepoties ar tik augstiem sasniegumiem!

FKV bijušais prezidents un nenoliedzami īstais līderis vienmēr cienīja un mācīja kluba spēlētājus būt atklātiem un godīgiem pret savu nodarbi un protams arī sportu, būt uzticīgiem klubam, kā arī drosmīgiem un tolerantiem laukumā. Tieši šis vērtības vislabāk raksturo svētkus un turnīru «Jurija Bespalova kauss».

Visas atrakcijas un Carnival Youth noslēguma koncerts Ģimeņu svētku ietvaros ir pieejami BEZMAKSAS.

Laipni lūgti uz stadionu!

Gaidām Jūs 29. jūlijā, jau no plkst. 10.00 un līdz 16.00 Olimpiskajā centrā «Ventspils»!