Futbols — tas ir skaisti un interesanti!

Futbolu spēlē īsti vīrieši. Ar šo viedo apstiprinājumu neapstrīdēsi. Tomēr to var papildināt: futbolu spēlē arī brīnišķīgā dzimuma pārstāves! Kā reiz meitenes, skaistules — sportistes, kļuva par galvenajām darbības sejām futbola mini svētkos, ko organizēja FKV »Akadēmija».

Šodien mūsu Akadēmija veica nākamo meiteņu futbolistu atlasi. Akadēmijas treneri apmeklēja sešas pilsētas skolas, aicinot meitenes nodarboties ar futbolu no otrajām un trešajām klasēm. Ļoti patīkami, ka šis sākums saņēma iespaidīgu atsaucību. Bija lieliski vērot, ka ar futbolu vēlas nodarboties aktīvi un enerģiski: vairāk par septiņdesmit spēlētgribētāju — iespaidīgs cipars, vai ne tiesa?!

Meitenes šodien ņēma dalību dažādās stafetēs, iepazinās ar futbola pamatiem, ar lielu uzmanību apzināja jauno un aizraujošo lietu. Bija jautri un interesanti.

Futbols apvieno un tas ir brīnišķīgi.

Nu ko, novēlēsim viens otram, lai pēc neilga laika mēs visi kopā ar prieku aplaudētu dzelten-zilo meiteņu komandai, gūstot vārtus, uzvarot un dāvājot brīnišķīgas emocijas. Labu ceļavēju!