Futbols bērniem! FKV Akadēmija viesojas Ventspils bērnu dārzos

Garā sezona strauji tuvojas noslēgumam. Rudens plaukumā. FKV Akadēmijas komandas aizvada svarīgas spēles dažādos līmeņos. Futbols vienmēr pirmajā plānā.

Un vēl pirmajā plānā smaidi un prieks pavisam jaunajiem zēniem un meitenēm, pie kuriem FKV Akadēmija nāk ciemos mūsu pilsētas bērnu dārzos. Lūk, kur jau sejas visiem gaišas un laimīgas, bet dzeltenzilo futbols vēl piedod visiem labvēlīgi vētrainas emocijas!

FKV Akadēmija jau pabija ciemos dārziņos »MARGRIETIŅA», »Varavīksne», »PASAKA», »Eglīte» un »Bitīte». Un visur mūs sagaidīja ar lielu entuziasmu, siltumu un interesi. Sešgadīgie un piecgadīgie zēni un meitenes uzreiz parādīja, ka ļoti mīl futbolu — malači!

Bet mūsu treneri Aleksandru Vlasovu, kurš, kā rudens futbola Salatēvs, un parāda bērniem vingrinājumus, aizvada interesantas nodarbības, izdomā visādus amizantus rēbusus ar bumbu, mazie visur sagaida ar neticamu un neatkārtojamu enerģiju. Labi vēl, ka Saša pagaidām neļauj nākamajām futbola zvaigznēm šajās mācībstundās sist pendeles: pat augstā FKV eks — vārtsarga klase neglābtu no liela skaita skaistiem vārtiem! 🙂

Garajā programmā šajā svarīgajā un vērtīgajā FKV Akadēmijas sadarbībā vēl četras tādas vizītes. Mūs vēl gaida »Saulīte», »Zvaigznīte», »Vāverīte» un »Rūķītis». Kopā uzreiz 668 bērni šo nedaudzo nedēļu laikā iepazīsies ar dzeltenzilo futbolu — lielisks rādītājs, par kuru var vienkārši papriecāties!

Brīnumainas tikšanās, sportiskas, vērtīgas un labestīgas. FK »Ventspils» un FKV Akadēmija izsaka lielu pateicību visiem bērnu dārzu vadītājiem un pasniedzējiem, kuri ar baudu nāk mums pretim. Liels paldies!

Un vēl mēs, protams, nododam lielu futbola sveicienu visiem bērniem — jūs visi esat ļoti talantīgi, jūs visi esat lieli malači. Mēs esam pārliecināti, kāds no jums obligāti izaugs par spēcīgu futbolistu, uzvilks, kad atnāks laiks, dzeltenzilo futbola kreklu un priecēs līdzjutējus vispirms FKV Akadēmijas komandās, bet pēc tam arī FK »Ventspils». Veiksmi!

Visiem liels paldies. Gan mēs, gan arī nenogurdināmais Aleksandrs Vlasovs pirmām kārtām, jau gatavojamies ciemoties jaunā dārziņā. 😉 Bērni gaida dzeltenzilo futbolu!