Futbola stunda aizritēja lieliski!

Ventspilī futbolu mīl ļoti, un tas visiem zināms. FK «Ventspilij» ļoti svarīgi, lai īpašu uzmanību labākajai spēlei pasaulē un sportam vispār pievērstu meitenes un zēni. Bērnu emocijas un smaidi — kas var būt labāk?! Bērnu prieks futbola laukumā — kas var būt labāks?! Lūk tādēļ FK «Ventspils» arī organizēja speciālo «Futbola stundu», kuras laikā par mūsu viesiem kļuva gandrīz visu pilsētas skolu pirmo un otro klašu audzēkņi.

Tas bija brīnišķīgi! Futbola stundu saņēma (un deva arī!) 120 pavisam jaunu meiteņu un zēnu, šie nenovaldāmie un neapturamie skolnieki-sportisti — milzīgs paldies visiem, kuri atnāca ciemos pie FKV. Vienreizēju sporta, futbola, veselības, emociju un teicama noskaņojuma lādiņu saņēma visi, un tas ir lieliski.

Galveno dzeltenzilo komandu pārstāvēja Maksims Uvarenko, Dmitrijs Litvinskis, Aleksejs Aleksejevs, Eduards Tīdenbergs, Dmitrijs Klimaševičs un Abdulahhi Alfa. Šie zinošie puiši nokļuva zem tāda varena presinga, kādu viņi reti sastop pašos saspringtajos sezonas mačos. Un vēl nav zināms, kurš šajos dueļos bijis uzvarētājs.

Un, starp citu, pats galvenais, ka nebija zaudētāju. Uzvarēja visi, visi izbaudīja pozitīvas emocijas, visi smaidīja. Lūk, tāda brīnumaina «Futbola stunda«!

Vēl redzēsimies. Obligāti. Futbols un sports — tas ir neaizmirstami, taisnība, meitenes un zēni?!

Uz jaunu tikšanos!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».