FKV: Jauna skola, atver durvis!

Kā zināms, dzelten-zilie šajā sezonā apciemoja jau vairākas skolas, pie tam ne tikai Ventspilī, bet arī citos Latvijas reģionos. Mūsu akcija «Sadraudzēsimies!» Mums vienmēr prieks atnākt ciemos pie zēniem un meitenēm, iepazīstināt viņus ar sportu un futbolu, atdot un saņemt labvēlīgas emocijas, dāvāt dāvanas, dalīties labos iespaidos un apvienoties pateicoties labākajai spēlei pasaulē. Futbols satuvina!

Lūk, arī atkal «Ventspils» ar prieku devās ciemos, šajā reizē uz mūsu pilsētas 4. vidusskolu. Un atkal — emocijas, degošas acis, brīnišķīga aizraušanās, milzīga bērnu vēlēšanās būt tuvāk futbolam, iemācīties, iepazīties. Desmitiem meteņu un zēnu no 1., 2., 3. un 4. klasēm ņēma dalību mūsu «Sporta un futbols stundā», un tas bija, kā vienmēr, lieliski!

Dažādas stafetes, vingrinājumi tehnikai un koordinācijai, uzdevumi, uzdevumi, uzdevumi: bija kur pielikt nopietnas pūles — nebija laika atpūtai! Dzelten-zilo futbolistu Ģirta Karlsona, Maksa Uvarenko, Andreja Pavlova, Nikolas Boranijaševiča un Adebaio Adiguna pastiprinātā uzraudzībā atslābināties nevarēja, šiem bērniem gribas būt atbilstīgiem, gribas no viņiem mācīties.

Arī no uzskatošā treneru acu skata nevarēja noslēpties! FK «Ventspils» galvenais treneris Pols Ašvorts, FKV «Akadēmijas» treneri Aleksandrs Žižmanovs, Kirils Mitins un Antons Smurovs ar lielu azartu un enerģiju attiecās pret stundu — treniņu, ar personīgo piemēru parādīja jaunajiem skolniekiem futbola zinības.

Un nav šaubu, ka visi guva baudu un prieku! Un vērtīgas iemaņas, kas obligāti noderēs meitenēm un zēniem. Mīliet futbolu!

Un uz jaunu tikšanos! FK «Ventspils» apstāties nedomā…

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».