FKV Akadēmija: dzelten-zilo gada laureāti

Svinīgais bērnu-jauniešu sezonas noslēgums, kurš aizritēja Rīgā, atnesa dzelten-zilajiem daudz pozitīvu emociju. FKV Akadēmija, viena no stiprākajām valstī, un tās audzēkņi bez balvām nepalika — apsveicam visus 2015. gada dzelten-zilo laureātus!

Uzbrucējs Ralfs Akmins tika atzīts par labāko Latvijas čempionātā savā ampluā vecuma grupā U-16 (grupa A). Ar speciālām balvām tika atzīmēti arī aizsargi Artūrs Ļetčikovs, Kirils Frolovs, pussargs Kristers Neilands un uzbrucējs Aksels Grosfogels.

«Ventspils olimpiskā Cerība» direktora Aleksandra KOHANA komentārs:

— Pirmām kārtām, gribētos pateikties par sezonu visiem mūsu futbolistiem un treneriem. Mēs darām svarīgu lietu, ieliekam bērnu — jauniešu futbolā Ventspilī daudz darba un pūļu un ticam, ka mūsu zēni, kad pienāks viņu laiks, kļūs par spēcīgiem futbolistiem un atnesīs daudz uzvaru FK «Ventspils» galvenajai komandai. Liels paldies par sezonu arī mūsu līdzjutējiem, mūsu spēlētāju vecākiem, kuri ļoti pārdzīvo un vienmēr atbalsta savas komandas. Ceru, nākamajā gadā mūsu komandas sagādās viņiem daudz prieka un uzvaru iespaidus. Paldies visiem, kuri atbalsta un palīdz mūsu Akadēmijai!

Protams, patīkami saņemt balvas gada rezultātā — apsveicu mūsu laureātus. Bija ļoti lieliski ceremonijā satikt FK «Ventspils» galveno treneri Polu Ašvortu. Tas lieku reizi apstiprina, ka mūsu galvenajai komandai ļoti svarīga Akadēmija, ļoti svarīgs bērnu-jauniešu futbols. Vispār, personīgi es esmu patīkami pārsteigts, cik nopietnu uzmanību šim jautājumam velta Pols Ašvorts. Mēs daudz tiekamies, apspriežam dažādas tēmas, Pols aktīvi interesējas par dažādiem Akadēmijas jautājumiem. Viņš skatās futbolistus, aizvadīja treniņus — tik nopietnu uzmanību no galvenās komandas un tā vadītāja es, atzīšos, aizgājušajos gados neatceros. Acīmredzams, ka Polam ir milzīga pieredze darbā ar jaunajiem futbolistiem, ka viņš uzticas jaunajiem spēlētājiem, dod viņiem iespēju, ja viņi to ir nopelnījuši. Ņikitas Koļesova un Eduarda Tīdenberga piemēri, kuri lieliski parādīja sevi sezonas noslēgumā, to apstiprina vislabāk.

Ceru, ciešā sadarbība starp FK «Ventspils» galveno komandu un mūsu Akadēmiju nākamajā sezonā tikai turpināsies un būs vēl produktīvāka. Novēlu 2016. gada sezonā visām dzelten-zilo komandām veiksmi un uzvaras!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».