FKV-2. Sezonas rezultāti. Paceļamies augstāk!

Noslēdzies Latvijas čempionāts dublieru sastāviem. FK «Ventspils-2» sezonu aizvadīja ievērojami spēcīgāk, kā iepriekšējo, līdz beigām cīnījās par bronzas medaļām, tomēr iznākumā finišēja, tāpat kā galvenā komanda, ceturtajā vietā. Igora Kičigina komanda sezonu noslēdza ar uzvaru viesos pār «Spartaku-2» — vienmēr lieliski pabeigt sezonu ar uzvaru!

Bez šaubām, dzeltenzilie šo gadu aizvadīja daudz spēcīgāk, kā iepriekšējo. Tad, piemēram, FK «Ventspils-2» savu pirmo uzvaru nosvinēja tikai 14. kārtā. Tagad viss bija savādāk: dzeltenzilie uzvarēja jau pirmo maču turnīrā, uzvarot Rīgā vietējo «Mettu-2».

Otro gadu pēc kārtas par pašu rezultatīvāko FKV-2 spēlētāju kļuva uzbrucējs Raiens Tālbergs, kura aktīvā 7 vārti. Tāds rādītājs uzbrucējam bija arī pagājušajā sezonā, bet toreiz viņš bombardiera vadību dalīja ar citu uzbrucējiem — Ralfu Akmini. Šajā reizē Raiens labākais vienatnē — apsveicam!

Bez šaubām, katrs dzeltenzilais atdeva laukumā visu, ko varēja. Kādam sanāca labāk, kādam — sliktāk. Svarīgi neaizmirst galveno: katrs mačs, katrs treniņš: ceļš uz progresu, un šajā sarežģītajā ceļā pauzes sev nedrīkst atļauties.

Nu ko, atliek tikai dzeltenzilo dublieriem novēlēt neapstāties un panākt vēl vairāk jūtamu soli uz priekšu nākamajā gadā. Strādāt, uzcītīgi un nopietni strādāt, kļūt stiprākiem un arvien neatlaidīgāk klauvēt pie galvenās komandas durvīm. Lūk, galvenais mērķis, uz priekšu, puiši, viss jūsu rokās!

FK Ventspils-2 trenera Igora KIČIGINA komentārs:

Kā jau jebkura sezona, aizgājušā sanāca sarežģīta, interesanta, pamācoša. Laikam, rezultātu kopumā var nosaukt par apmierinošu. Neapšaubāmi, vienmēr gribas vairāk, tomēr arī ceturtā vieta, salīdzinot ar iepriekšējā gada rādītājiem — solis uz priekšu, un visai nopietns. Tad mēs vāji startējām, kā tagad nebija. Izdarījām secinājumus, veicām analīzi, puiši kļuva vīrišķīgāki — no tā arī labāki rezultāti.

Praktiski visos mačos cīņa bija visai līdzīga, kaut gan, protams, kad pretiniekiem laukumā izgāja daudz spēlētāju no pirmās komandas, mums nācās smagi. Bet tas mūsu jaunatnei — milzīga skola, mēs uz to gājām apzināti. Jā, pretinieks bija par mums pārāks, tas bija spēcīgāks, bet caur tādām spēlēm atnāk progress, atnāk sapratne, ko tev vajag, lai paceltos jaunā līmenī.

Pateicos futbolistiem par darbu, par pacietību, par vēlēšanos katrā mačā parādīt maksimumu. Protams, ne tuvu ne vienmēr puišiem sanāca. Īpaši grūti nācās 2001. gadā dzimušajiem puišiem — pateicos viņiem par pacietību, centību, pašatdevi. Malači!

Svarīgi vienmēr saprast, ka neatlaidība un smags darbs — tas nāk par labu visai komandai, un par labu katram spēlētājam atsevišķi. Tikai tā var attīstīties, iet uz priekšu un panākt to, lai tev pievērstu nopietnu uzmanību galvenajā komandā. Tas ir prioritārais uzdevums! Atkārtošos, esmu pārliecināts, ka kopumā futbolisti veica labu soli uz priekšu, tomēr pie tam ļoti ceru, ka viņi brīnišķīgi apzinās, ka strādāt ar sevi vajag vēl ļoti daudz. Recepte vienmēr ir tikai viena: ja gribi būt nopietns futbolists, gribi būt FK «Ventspils» galvenajā komandā — darbojies un strādā! Tad viss obligāti sanāks, tādēļ, ka neatlaidīgs darbs nekad nepazūd.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».