FK Ventspils un FKV Akadēmija: vienā virsotnē!

FK «Ventspils» futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Dzeltenzilie gatavojas pēc plāna, nopietni un kvalitatīvi, lai sestdien, 20. oktobrī, kad FKV mājās svarīgā spēlē uzņems Jūrmalas «Spartaku» (sākums — 15:00), būtu maksimāli savākti un sagatavoti.

Līdz jaunai FKV kaujai vēl atlicis laiks, un Dejana Vukičeviča komanda izmanto to ar lielu labvēlību ne tikai priekš sevis, bet arī priekš mūsu FKV Akadēmijas jaunajiem futbolistiem. Uzreiz vairāki futbolisti no galvenās komandas izveda ļoti vajadzīgu un vērtīgu meistarklasi kopā ar jaunajiem dzeltenzilajiem. Bija brīnišķīgi, jautri, interesanti un ļoti pamācoši. FK «Ventspils» un FKV «Akadēmija» — vienā virsotnē!

Galveno komandu pārstāvēja Tosins Aijeguns, Abduls Gafars Mamahs, Abdulahi Alfa un Dove Vome. Enerģisko un nenogurdināmo dzeltenzilo jauno vienību pārstāvēja puiši no Kirila Mitina un Antona Smurova komandas — šie astoņgadīgie un septiņgadīgie cīnītāji pazīst karsta futbola būtību, malači. Meistarklase bija veiksmīga. Šeit bija gan vērtīgi vingrinājumi, gan interesantas stafetes, gan pamācoši uzdevumi un, protams, daudz futbola. Nepiekāpīga, nopietna — kā gan savādāk?! Un vēl šeit bija daudz gaišu un labvēlīgu emociju, prieka, pozitīva.

Paldies, jaunā, talantīgā dzeltenzilo maiņa. Tagad jūs vēl ar sajūsmu un apbrīnu skatījāties no apakšas uz augšu uz viedo Mamahu, neapturamo Tosu, monolīto Vomi, motorīgo Alfu. Un lidojāt pa laukumu tik pat strauji, kā, pieņemsim, pussargs — viesulis Anastasijs Mordatenko vai ne mazāk reaktīvais Raens Tālbergs. Mācieties futbolu arī turpmāk, jaunie draugi! Un pavisam drīz spīdēsiet (obligāti tā būs!) jau Ventspils galvenajā stadionā, kā to tagad dara tie paši Stass vai Raens — visu aizsargu galvas un zobu sāpes.

Bet jau pēc meistarklases labsirdīgais pussargs — raķete Tos pateica ļoti pareizas lietas: «Teicams pasākums! Bija lieliski kopā ar puišiem nodarboties, redzēt viņu degošās acis, sajust viņu mīlestību uz futbolu un lielo vēlēšanos kaut ko iemācīties. Enerģijas zēniem tik daudz, ka vārdiem neizteikt! (Smaida). Katram jaunam spēlētājam, kurš tikai iepazīst futbolu, liels prieks un veiksme būt kopā uz laukuma ar galvenās komandas futbolistiem, un mēs to, protams, izjutām. Kad viņi skatās futbolu stadionā, viņiem droši vien liekas, ka arī viņi var būt tikpat spēcīgi spēlētāji, kā Mamahs vai Alfa ar Vomi. Bet te šie monstri blakus, tos var apspēlēt, no tiem var aizbēgt — super! (Smaida). Ceru, puiši pasmēla daudz vērtīga, liels viņiem paldies. Novēlu viņiem arī turpmāk tikpat stipri mīlēt futbolu, klausīt trenerus un iznākumā izaugt par FKV galvenās komandas futbolistiem

Futbolā viss iespējams.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».