Finišs uzvarošs, un tas ir labi

14. oktobrī «Cerības» (U-16) futbolisti savā laukumā aizvadīja noslēdzošo Latvijas čempionāta maču. Sergeja Tīdenberga komanda jau garantēja sev sudraba medaļas, priekškara aizvēršanas maču aizvadīja labi un uzvarēja vienaudžus no «Liepājas» ar rezultātu 2:0.

Uzvarēja. Malači. Pretinieks no Liepājas — labāku kairinājumu sezonas pēdējam mačam bija grūti stādīties priekšā. Bet punktu garajam futbola gadam labi vienmēr pielikt pareizo. Uzvarošo.

Mačs sanāca nepiekāpīgs, līdzvērtīgs, saspringts. Vārtu momentu dzelten-zilajiem bija ne pārāk daudz, toties izmantoja tos Sergeja Tīdenberga futbolisti lieliski. Iesita divus labus bezatbildes vārtus. Pirmajā puslaikā Leonards Pučinsks no metriem 15 klasiski trāpīja tālajā stūrī. Bet otrajā puslaikā ar individuālām darbībām paspīdēja Jurijs Matvejevs. Pussargs no flanga pārvietojās uz centru, atstāja skatoties dažus sedzējus un efektīvi sita pretgaitā vārtsargam.

Finišs, 2:0, uzvara un labs noskaņojums. Malači, puiši.

«Puiši tiešām malači, panāca kārtīgu uzvaru, — pēc mača atzīmēja Sergejs Tīdenbergs. — Nebija vienkārši, pretinieks, jāsaka, vairāk bija ar bumbu, bet mēs veiksmīgi izmantojām presingu un momentu realizācija nepievīla. Kopumā, čempionāta finišs, finišs uzvarošs — tas ir labi! Iepriekšējā reizē es jau apkopoju mūsu dalības rezultātus, tādēļ neatkārtošos. Solis uz priekšu izdarīts, sudrabs izcīnīts, šodien komandai noskaņojums labs un priecīgs. Tas ir lieliski! Tomēr, protams, vienalga nedrīkst aizmirst, ka darba futbolistiem daudz, bez pieklājīga darba nevar kļūt labāki un stiprāki, nevar progresēt. Ļoti ceru, ka puiši to teicami saprot».

Cerība (U-16) — Liepāja (U-16) — 2:0 (1:0)

Cerība (U-16): Gorins, Mihailovskis, Sprukulis, Mihailovs, Nulle, Gusevs, Bite, Kokarītis, Matvejevs, Pučinsks, Akmins.

Uz maiņu izgāja: Zaikovskis, Eiferovs.

Vārti: Pučinsks, Matvejevs.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».