Fināls kā svarīga mācībstunda nākotnei

Ventspilī risinājās Latvijas (U-12) čempionāta finālturnīrs. Emocijas, cīņa, uzvaras, prieks un vilšanās. Kā vienmēr futbolā — visa pārdzīvojumu vētra, viss līdzās, katram savs. Kas un ko dotajā momentā pelnījis. Bija ļoti interesanti, savādāk finālos nemēdz būt.

12 dalībnieku, divas grupas pa sešām komandām katrā. Sergeja Tīdenberga komandai pretiniekos bija «Daugavpils», «Babīte», «Tukums», «Dinamo» (Rīga) un «Vidzeme». Otrā grupā cīnījās «Metta», «Liepāja», «Ikšķile», »Madona», «Jelgava» un «Rēzekne».

Dzeltenzilie dzimtajās sienās, diemžēl, uzstājās neveiksmīgi. Viena uzvara, viens neizšķirts un pieci zaudējumi. Iznākums — vieta, kurā vienmēr ļoti neērti atrasties. Pēdējā. Lai arī zaudēja mūsu zēni minimāli, nepiekāpīgā cīņā, veiksmes acīmredzami pietrūka, bet zaudējums vienmēr ir zaudējums. Nu ko, brīnišķīga mācībstunda. Futbolā nekas nav vienkārši, augstas vietas nepadodas vienkārši tāpat — tikai neatlaidīgs darbs un raksturs noved pie panākuma. Atmetam rūgtās emocijas, izdarām secinājumus un turpinām strādāt vēl cītīgāk. Citas receptes nav.

Nu bet iznākumā visvairāk priecājās jaunie zēni no «Mettas». Uzvarētāji. Otrajā vietā — «Babīte». Bronza «Tukumam». Apsveicam uzvarētāju un medaļu ieguvējus!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».