Dzimtajās sienās viss tikai uz labu!

Pārstāvniecisks bērnu turnīrs-festivāls — tas ir brīnišķīgi. Divkārt lieliski, kad tas notiek mājās. Kad piederīgajiem ir brīnumaina iespēja pārvērsties karstos līdzjutējos un vētraini pārdzīvot par savējiem. Par nākamajām dzelten-zilo zvaigznēm.

Turnīrs Ventspilī sapulcināja solīdu dalībnieku sastāvu. Pie mums ciemos atbrauca zēni no Liepājas, no Rīgas RFS, Šitika futbola skolas un SuperNova, kā arī komandas no Igaunijas un Lietuvas. Labi sevi pārstāvēja Kirila Mitina un Antona Smurova komandas (U-8), kā arī Aleksandra Žižmanova komanda (U-10).

Rezultāts pēc ziemas brīvlaika, pēc īsas ziemas «guļas», bija ne tik principiāls. Bija svarīgi no jauna sajust sacensību garu, sanākt kopā un ielikt emocionālo fonu uz visu garo gadu. Viss izdevās, bet emociju jau nu netrūka un nevarēja trūkt — ar to bezbailīgajam futbola bērnu pulkam nekad nav problēmu!

Medaļas turnīra dalībniekiem pasniedza FK «Ventspils» galvenais treneris Pols Ašvorts. Viņš, cita starpā, atzīmēja: «Teicams turnīrs! FKV Akadēmijas vadība aizvada brīnišķīgu organizatorisku darbu, kas dod iespēju bērnu komandām attīstīties un progresēt. Guvu lielu baudu no mačiem, bija daudz skaistas cīņas un emociju. Mūsu Akadēmijā daudz talantīgu puišu, bieži skatos viņu treniņus un spēles un nešaubos, ka ar laiku daudzi puiši pastiprinās FK «Ventspils«.

«Cerības» (U-8) trenera Kirila Mitina komentārs:

— Brīnišķīgs turnīrs, brīnišķīgi futbola svētki, pie tam dzimtajās sienās. Zēni — īsti malači! Mums bija svarīgi ieraudzīt viņos lielu vēlēšanos spēlēt un tikt galā ar grūtībām — nu ko, tā visa bija pāri malām. Emocijas virmoja, īsts enerģijas un azarta viesulis. Ne visas spēles mums izdevās, tomēr arī teicamu momentu netrūka. Īpaši jāizceļ mačs pret Rīgas Šitika futbola skolu, kurš mums bija principiāls — mēs sagrāvām spēcīgo pretinieku ar rezultātu 5:1! Zem karstās dzelten-zilo rokas labāk netrāpīties! Paldies zēniem, visi malači, strādāsim un kļūsim labāki — tas mums obligāti izdosies.

«Cerības» (U-10) trenera Aleksandra Žižmanova komentārs:

Ar turnīru esmu ļoti apmierināts, iespaidi tikai pozitīvi. Paldies pilsētai un mūsu Akadēmijai — organizēt tādus turnīrus ļoti svarīgi un vajadzīgi. Atmosfēra bija brīnišķīga, ažiotāža, uzmanība — spēlējām mājās, savādāk arī nevarēja būt! Mēs neieciklējāmies uz rezultātu, gribējās, lai pie saviem līdzjutējiem, vecāku priekšā spēlētu pēc iespējas vairāk zēnu. Man komandā bija 16 spēlētāju — tā ļoti reti gadās!

Puiši — malači, ļoti centās. Piemērs bija Rainers Pētersons, kurš visas spēles aizvadīja bez maiņām un vienmēr deva maksimumu uzvarai. Protams, kāds nospēlēja labāk, kāds — sliktāk, bet labums bija visiem un man pirmkārt. Ir augsne pārdomām, kādām korekcijām pašu darbībās un lēmumos. Bet kopumā esmu apmierināts, paldies puišiem, redzu, ka komanda mums ir, ir daudz perspektīvu puišu, ar kuriem interesanti nodarboties un iet uz priekšu.

Turnīra video var noskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=XaBqGmbCn0E&feature=youtu.be

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».