Četras dienas ar zinošo Kitu

Ventspilī ar četru dienu vizīti ciemojās pieredzējušais īru speciālists Kits Karsons, kurš daudzus gadus strādājis ar jaunajiem futbolistiem dažādos Anglijas klubos. Misters Karsons iepazinās ar FKV «Akadēmijas» darba metodēm, dalījās ar vērtīgiem padomiem un novērojumiem un cieši apspriedās ar treneriem un jaunajiem dzelten-zilo futbolistiem.

Kits Karsons, liekas, par jauno spēlētāju sagatavošanu, par ceļu no jaunā talanta līdz Eiropas futbola zvaigznei, zin visu. Liels daudzums britu zēnu, kuri sākuši darbu mistera Karsona vadībā, pēc tam ieņēmuši redzamu vietu profesionālajā futbolā. Starp viņiem tādi zināmi futbolisti, kā Kreigs Belami, Denijs Milzs, Saimons Deviss, Metju Eteringtons, kuri aizstāvējuši tādu klubu — gigantu krāsas kā «Manchester United», «Tottenham», «Manchester City», «Liverpool», «Newcastle», «West Ham» un citus.

Ventspilī Kits Karsons viesojās pēc Pola Ašvorta uzaicinājuma, un vizītes laikā apmeklēja dažādu vecumu grupu FKV «Akadēmijas» treniņus, skatījās «Cerības» (U-12) spēles Kurzemes etapa ietvaros, piedalījās apaļajā galdā ar visiem FKV «Akadēmijas» treneriem un FK «Ventspils» treneru štābu.

FKV «Akadēmijas» direktors Aleksandrs Kohans, komentējot Kita Karsona vizīti, atzīmēja, ka tik nopietna profesionāļa pieredzējušais un zinošais skats no malas ir ļoti vajadzīgs un noderīgs.

«Nešaubos, ka mūsu speciālisti pasmēla ko jaunu un kaut ko vērtīgu no tikšanās ar Kitu, — atzīmēja Aleksandrs Kohans. — Piesātināta vizīte, Kits daudz vēroja, izzināja, pastāstīja, runājās. Bija patīkami, ka kopumā viņam patikās mūsu Akadēmijas metodes, viņš atzīmēja mūsu zēnu potenciālu, uzreiz izcēla perspektīvākos puišus. Izteica interesantas idejas, kuras mēs uzmanīgi izanalizēsim un iespējams arī daudz ko izmantosim. Kopumā, iznāca ļoti vērtīga tikšanās, kura, esmu pārliecināts, gāja pie sirds abām pusēm. Kits apsolīja atbraukt uz Ventspili vasarā uz bērnu turnīru «Bespalov Cup-2016», tā kā mūsu sadarbība turpināsies«.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».