Bez rakstura līdz finālam nenokļūt!

No 25. līdz 27. augustam Rēzeknes Sporta pārvaldes stadionā pulcējās 12 no Latvijas labākajām (U-11) vecuma grupas komandām, kuras spēkojās par LFF kausa trofeju futbolā 8:8.

Sacensības ievadīja apakšgrupu cīņas, kur komandas, sadalītas divās grupās, aizvadīja viena apļa spēles. Pēc to rezultātiem katras apakšgrupas divas labākās komandas kvalificējās cīņai par 1.-4. vietu, grupu nākamās divas spēcīgākās vienības turnīra izskaņā sadalīja 5.-8. pozīciju, savukārt apakšgrupu pēdējo divu vietu ieguvēji spēkojās par 9.-12. pozīciju kopvērtējumā.

«A» apakšgrupā bez zaudējumiem iztika vienīgi FKV «Akadēmijas» komanda (treneris – Aleksandrs Žižmanovs), kas izcīnīja četras uzvaras pār «Vidzemes» FC (1:0), «Madonas» BJSS (3:0), JFA «Jelgava» (4:2) un «Rēzeknes» FA (1:0) vienībām, kā arī cīnījās neizšķirti 1:1 ar FS «Metta» futbolistiem.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva FK » Tukums 2000/TSS» jaunie futbolisti. Cīņā par pirmajām četrām vietām tukumnieki ar 2:1 pārspēja gan FA «Ventspils», gan JFA «Jelgava» komandas. Pa četriem punktiem izcīnīja BFC «Daugavpils» un ventspilnieki, bet labākas gūto un zaudēto vārtu attiecības dēļ augstāk ierindojās Daugavpils pārstāvji.

FKV «Akadēmijas» komandas sastāvs: Edgars Eršteins (tika atzīts par MVP FKV «Akadēmijas» sastāvā — apsveicam!), Rems Rags, Matīss Cīrulis, Ričards Vaisjuns, Artēmijs Lučins, Aleksandrs Terentjevs, Rainers Pētersons, Fricis Cielavs, Markuss Feldmanis, Daņila Avdejevs, Artjoms Sopovs, Alekss Petrovs, Rauls Kapura, Valters Liepājnieks un Rainers Veidemanis.

Malači, talanti! Apsveicam un novēlam neapstāties: pastāvīgs progress — lūk labākā balva jebkuram futbolistam!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».