Bērnu dārzs — futbola dārzs!

Ārā sniegs, laiks, kad lielais futbols gatavojas doties ziemas brīvdienās. Bet vai tad sniegam pa spēkam apturēt mūsu mīlestību uz futbolu?! Protams, nē! FKV «Akadēmija» devās ciemos uz mūsu pilsētas bērnu dārziem, lai iepriecinātu zēnus un meitenes ar labāko spēli uz planētas, un pie viena arī uzaicināt visus nodarboties ar futbolu. Bija lieliski!

Ja jūs jau bērnībā iemīlējāt futbolu, tad tas ir uz visu dzīvi. Ja jūs jau bērnībā gribējāt nodarboties ar futbolu, tad steidzieties uz FKV «Akadēmiju»! Mūsu treneri pabija jau septiņos Ventspils bērnu dārziņos, un vienmēr dzelten-zilie tika silti uzņemti — meitenes un zēni smaidīja futbolam pa visu muti un acīm! Kas var būt labāks?!

Mēs tikāmies ar 2010. gadā dzimušajiem bērneļiem, drīz aicināsim ciemos pie sevis uz «Pārventas Halli» vēl arī bērniņus par gadu jaunākus. Mēs taču par visiem jums priecājamies!

Interesanti vingrinājumi, aizrautīgas stafetes, dāvanas un, pats galvenais, protams — futbols.

Starp citu, ei, zēniņi, aū?! :)) FKV «Akadēmijas» treneri pastāstīja, ka meitenes bija daudz aktīvākas un enerģiskākas, noķert tās bija neiespējami! Saprotams, ka jūs — džentlmeņi, palaižiet meitenes pa priekšu, malači. Tomēr nākamajā reizē parādiet visu, ko protat! :))

Liels paldies visiem audzinātājiem, visām meitenēm un zēniem. Sports un futbols nāk pie jums ciemos, FKV «Akadēmija» nāk pie jums ciemos, un tas visiem nes lielu prieku. Football is cool!

Uz jaunu tikšanos, un mīliet futbolu!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».