Atbrauca. Nospēlēja. Uzvarēja!

Brīnišķīgi turnīrā Olainē sevi parādīja jaunie FKV Akadēmijas futbolisti. Sergeja Tīdenberga komanda (U-11) neatstāja pretiniekiem iespēju un skaistā stilā izcīnīja pirmo vietu. Malači, apsveicam!

Grupu etapā dzeltenzilie nerādīja pretiniekiem visus spēles trumpjus, divreiz nospēlējot neizšķirti — ar Rīgas komandām Futbola Parks (1:1) un SuperNova (0:0). Bet iekļūšanu pusfinālā vienalga garantēja, pārliecinoši sagraujot «Jelgavu-2» (4:1).

Un lūk, izšķirošās spēles! Pusfinālā zem karstās rokas trāpījās laukuma saimnieki no Olaines — 2:0! Spīdošu, uzbrūkošu futbolu Sergeja Tīdenberga komanda parādīja arī finālā, kur brīnišķīgi tika galā ar Jelgavas pirmo komandu — 3:1! Un lūk tas, vētrainais prieks, un lūk tā, pelnītā pirmā vieta — malači!

Atzīstamā dzeltenzilo spēle nepalika bez organizatoru ievērības: trijos no četriem ampluā par labākajiem tika nosaukti mūsu puiši! Labākais turnīra aizsargs — Ralfs Čurkins. Labākais turnīra pussargs — Andrejs Ruņģis. Labākais turnīra uzbrucējs (kā arī — bombardieris!) — Artjoms Nečiporenko. Par mūsu komandas labāko spēlētāju tika nosaukts Jēkabs Gaisiņš. Tā turēt, malači!

Trenera Sergeja TĪDENBERGA komentārs:

Protams, mēs visi esam priecīgi — vienmēr patīkami uzvarēt turnīrā. Paldies puišiem, kuri katrā spēlē ļoti centās, palīdzēja cits citam laukumā un domāja tikai par to, kā uzvarēt. Tā sanāca, ka iekļūt fināla daļā mums padevās grūtāk, kā izšķirošās spēles. Toties pusfinālā un finālā komanda nospēlēja ļoti spēcīgi un kvalitatīvi.

Īpaši atzīmēšu spēli ar «Olaini» — patīkami bija vērot, kā zēni visu akurāti un pārliecinoši izpilda. Finālā jau problēmas nejutām: ātri iesitām, jelgavniekiem nebija nekādu iespēju, viņi iesita prestiža vārtus, kad mēs jau bijām vadībā ar 3:0…

Vēlreiz apsveicu futbolistus un novēlu viņiem vispirms neaizmirst, ka strādāt vēl vajag ļoti daudz. Un tad obligāti nāks jaunas labas uzvaras.