Arturs Ļotčikovs parakstījis kontraktu ar FKV

FK «Ventspils» futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Svētdien, 4. novembrī Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar principiālo pretinieku klubu RFS. Spēle gaidāma saspringta un interesanta, dzeltenzilie plānotajā režīmā trenējas un gatavojas. Un vēl dzeltenzilie, bez šaubām, katru dienu risina svarīgus stratēģiskus uzdevumus, nezaudējot dārgo laiku un domājot par nākotni. Mēs oficiāli paziņojam, ka kārtējais perspektīvais FKV «Akadēmijas» audzēknis parakstījis vienošanos ar FK «Ventspils» galveno komandu — apsveicam 18. gadīgo Latvijas (U-19) izlases aizsargu Arturu Ļotčikovu ar lielo notikumu karjerā un novēlam veiksmi, kvalitatīvu darbu un dzeltenzilo sastāvā realizēt nopietno potenciālu.

FK «Ventspils» sporta direktora Andreja BUTRIKA komentārs:

Visiem un vienmēr lielu interesi izsauc kāda pieredzējuša futbolista uzaicināšana, tas uzreiz kļūst par karstu jaunumu, kuru visi vētraini apspriež. Bet lūk, ziņa par kontrakta parakstīšanu ar jaunu Latvijas futbolistu, kurš ļoti perspektīvs un talantīgs, diemžēl, bieži paliek ēnā. Pēc manām domām, tas ir pilnīgi nepareizi. FK «Ventspils» šajā sezonā ne reizi vien pierādījis, ka jaunie Latvijas futbolisti mūsu klubam ir ar milzīgu nozīmi, mēs viņiem uzticamies, pieliekam daudz pūļu viņu progresam, pārliecībai par viņu spēkiem un profesionālajai izaugsmei. Tas ir svarīgi klubam, tas ir svarīgi visu līmeņu Latvijas izlasēm, tas ir svarīgi mūsu futbola nākotnei kopumā. Kad redzi, ka jauns puisis ievērojami aug, kad visu pušu nopietnais darbs nepazūd, ka jaunā futbolista līmenis ļauj viņam risināt nopietnus uzdevumus, ko, piemēram, var teikt attiecībā par R. Tālbergu, tad izjūti īpašu apmierinājumu, un tas attiecas ne tikai uz kluba vadību, bet arī uz treneriem, līdzjutējiem.

Ļoti ceru un ticu, ka arī attiecībā uz Arturu Ļotčikovu mēs varēsim jau tuvākajā nākotnē teikt to pašu. Tas ir ļoti perspektīvs aizsargs, mūsu Akadēmijas audzēknis, un to man ir īpaši patīkami atzīmēt — vienmēr lieliski, kad vietējie futbolisti no kluba Akadēmijas sasniedz zināmu līmeni un pierāda, ka var būt vērtīgi galvenajai komandai. FKV, atkārtošos, vienmēr ar lielu uzmanību seko katram jaunajam futbolistam, un tagad Arturam ir visas iespējas vēl straujāk progresēt, kļūt stiprākam un sisties par vietu sastāvā. Pasvītrošu, ne mākslīgi ieņemt vietu komandā, bet pa īstam pelnīti pretendēt uz vietu tādā varenā komandā, kā «Ventspils». Veiksmi Arturam, esmu pārliecināts, viss būs labi, tādēļ, ka viss viņa rokās!

FK «Ventspils» aizsarga Artura ĻOTČIKOVA komentārs:

Protams, patreiz manī daudz emociju, un, protams, šīs emocijas patīkamas un pozitīvas. Tomēr tas ir mans pirmais kontrakts ar FK «Ventspils» galveno komandu — tas man ir liels notikums, bez šaubām! Priekš manis ļoti svarīgi kļūt un būt par daļu no savas dzimtās komandas un aizsargāt dzeltenzilās krāsas. Esmu ļoti priecīgs, ka nav zudis velti smagais darbs, ka vadība un FK «Ventspils» treneri vispār veltīja man uzmanību, noticēja man, uzticēja man kļūt par FKV futbolistu. Sapņoju par to sen, kā jau jebkurš FKV «Akadēmijas» spēlētājs, un, kad tāds variants kļuva par realitāti, ne par ko citu arī nedomāju — vēlreiz pateicos kluba vadībai par uzticēšanos.

Ceru, varēšu dot FKV daudz labuma, jau tagad ar lielu interesi gaidu «pirmssezonu» un darbu kopā ar galveno komandu. Skatos uz priekšu ar optimismu, tādēļ, ka visu šo gadu ar savām acīm redzēju, ka FKV uzticas jaunajiem puišiem, ka no treneru puses viņiem tiek izrādīta visa veida palīdzība, ka treneri vispār teicami un kārtīgi zin to, kā jāstrādā ar jaunajiem spēlētājiem. Protams, konkurence galvenajā komandā ļoti nopietna, tur savākti ļoti kvalificēti futbolisti, aizsargi, piemēram, ļoti spēcīgi un klasiski. Nekas vienkāršs mani negaida, bet jāstrādā, jāpārvar grūtības, jātic sev un jāsitas par vietu sastāvā. Kā savādāk pierādīt treneriem, ka tu uz kaut ko esi spējīgs?! Darīšu visu, kas manos spēkos!

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».