Arī dublieri atklāja gadu ar uzvaru!

FK «Ventspils» Latvijas čempionāta starta kārtā uzvarēja «Mettu/LU». Un tas ir teicami. Ļoti lieliski, ka arī dzelten-zilo dublieri no galvenās komandas nolēma neatpalikt, tāpat panākot starta kārtā uzvaru. «Mettas» dublieri tika Rīgā uzvarēti ar rezultātu 2:1. Malači, dzelten-zilie!

Izbraukumā pret «Mettu» spēlēt vienmēr nav vienkārši. Pie tam pret jebkuru — gan pirmo, gan otro. Tā kā par Igora Kičigina komandu var tikai papriecāties. Progress, kurš bija vērojams pagājušajā sezonā, apstiprinās, un tas ir ļoti patīkami. Šodien dublieri vēl arī raksturu vienreizēju parādīja — uzvara nāca ar gara spēku!

Pirmais puslaiks vārtu guvumu neatnesa, bet pēc pārtraukuma laukuma saimnieki atklāja rezultātu. Tomēr mūsu puiši nesalūza, pretinieks bija vadībā vien tikai piecas minūtes. Kristers Neilands nopelnīja tiesības uz pendeli, kuru realizēja cits pussargs Krists Villers. Spēle bija saspringta un nepiekāpīga, pie 1:1 nekas nemainījās — abpusējas iespējas bija abām komandām. Bet stiprāki un veiksmīgāki izrādījās «Ventspils-2»! Jau pašās beigās, 93. minūtē, Neilands izrāvās sitiena pozīcijā un no asa leņķa trāpīja mērķī. Uzvara!

Malači. Tā turēt. Un turpināt neatlaidīgi strādāt un progresēt!

Ventspils-2 trenera Igora KIČIGINA komentārs:

Protams, starts ar uzvaru — tas vienmēr ir lieliski, labvēlīgas emocijas vienmēr ļoti svarīgas. Vispār, ļoti patīkami, ka galvenā komanda sāka sezonu ar uzvaru, bet šodien arī mēs labo sākumu atbalstījām. Uzvara nenāca vienkārši, izbraukumā ar «Mettu» vienmēr grūti — spēcīgs un labs pretinieks. Kopumā parādījām ne sliktu futbolu, kaut gan bez kļūdām, protams, neiztika. Iepriecināja, ka iesitām, kaut gan «pirmssezonā» kā reiz ar vārtu gūšanu bija problēmas. Uzmanīgi izanalizēsim spēli, lai nākamajās kārtās izlabotu to, kam prasās labojums.

Latvijas čempionāts. 1. kārta.

Metta-2 — Ventspils-2 — 1:2 (0:0)

Ventspils-2: Baturins, Solomatovs, Veckagans, Zecmanis, Sprukulis, Tālbergs, Pučinsks, Villers, Matvejevs, Bite, Levics

Uz maiņu izgāja: Silvestrovs, Neilands, Kokarītis, Jansons, Frolovs.

Vārti Ventspils-2: 1:1 Villers (11 m s.s.), 1:2 Neilands.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».